[ euripyd @ 01.03.2011. 17:03 ] @
Vratio sam se u maticu pre par sati, vidim i Telenor i Vip kartice stoji "inactive sim".
Koje je trajanje kartica? Nisam bio vise od 8 meseci odsutan.

Znate li koje je trajanje kartica kod nasih i hrvatskih operatera? Koji nude najduze trajanje?
[ zvezdasbg @ 01.03.2011. 23:11 ] @
Za VIP ne znam, a za Telenor pre-paid racun vazi 11 meseci plus tri meseca "blokade" kada mozes samo da dopunis racun.
[ freeworld @ 02.03.2011. 20:11 ] @
http://www.mts.telekom.rs/index.php/SIM_kartica.html
http://www.telenor.rs/sr/Priva...risnici/Usluge/Prepaid-dopune/
Znaci mts 11 meseci plus mesec dana moze samo da se prima poziv,ako za tih mesec dana uplatis kredit onda si spasio stari kredit,telenor 11 meseci plus 2 meseca za elektronsku a 3 za vaucer dopunu stim sto se kredit gubi posle tih 11 meseci,a u vipu se najbolje setili,ako za 6 meseci ne uplatite nista,kredit se gubi a kartica ostaje aktivna jos 7 meseci znaci ukupno 13 meseci,nekad je bilo trajanje kartice 6 meseci,secam se,imao sam gorko iskustvo,ugasila mi se kartica sa 300 i nestgo dinara kredita.
[ Baja Gaša @ 02.03.2011. 20:30 ] @

Sećam se da je Mobtelov pripejd broj moje žene bio neaktivan, čini mi se, dve godine i da ga je Telenor reaktivirao uz neku uplatu (mislim da je bilo 500-600 dinara). To je bilo pre godinu dana, ali ne verujem da se situacija promenila. Treba pozvati korisnički servis, oni će ti dati dalja uputstva.
[ miki069 @ 03.03.2011. 20:23 ] @
Pre 2 do 3 dana sam u ovoj teme napisao odgovor pokretaču teme i neko mi ga je obrisao.

Odgovor je bio:
"Telenor je norveški, a VIP ne znam jel austrijski ili hrvatski operater. Jedini naš (srpski) operater (još uvek) je MTS i kod njih kartica važi 12 meseci".

Pitanja su:
1. Ko mi je obrisao odgovor?
2. Razlog brisanja?

Jedino ako nisam razumeo autora šta misli pod naši operateri.
Mislim da sam ga razumeo 100%, jer čovek kaže "Znate li koje je trajanje kartica kod nasih i hrvatskih operatera?".


[ elitesecurity398 @ 03.03.2011. 22:47 ] @
ok, nisam bio jasan.
mislio sam kod operatera kod nas i u Hrvatskoj (naime familija mi nekad ode tamo).

Hvala na odgovorima
[ freeworld @ 04.03.2011. 16:00 ] @
U telenoru traje 11 meseci(kredit) + 2 meseca za uplatu,nije i to lose,bolje to nego 6 meseci da traje(kredit) a kartica 13 kod vipa.
[ euripyd @ 04.03.2011. 16:37 ] @
Kod VIPa kredit traje 6 meseci?
Pa jesu li oni normalni?
[ freeworld @ 04.03.2011. 17:07 ] @
Tesko,moram stalno da se cimam,imam neke 2 kartice i stalno njih proveravam dal isticu.Kad god upalim neku od njih stize mi neka ponuda tipa uplatis bilo koji kredit i dobijes jos toliko bonusa ka svim mrezama koji vazi mesec dana (samo prvi put)a redje i ponuda uplatis bilo koji kredit i dobijes 200 dinara bonusa ka svim mrezama koje vaze 6 meseci,ali pazi SEST MESECI,cudo da i kod vipa ima nesto toliki ''rok trajanja''.