[ stevan_nk @ 15.03.2011. 19:33 ] @
Sta je sve potrebno da bi postao moderator ES foruma osim znanja u oblasti koja se tice foruma u kome ste postavljeni za moderatora ?
Molim vas bez neozbiljnih komentara.
[ Milan Kragujevic @ 15.03.2011. 20:11 ] @
Našo' si šta će da pitaš :P
Nećeš postati moderator dokle god ne naguraš >1000 poruka...
[ Tyler Durden @ 15.03.2011. 20:12 ] @
Najbitnije je da se istaknes kvalitetnim postovima na forumima koje bi zelio da moderises, i da se pokazes kao racionalna i razumna osoba.
Kad mislis da si ti to uradio, mozes da kontaktiras modove na tom podforumu ili nekoga od SM i admina, pa onda oni odluce da li je potreban jos neki moderator kao i da li si ti prava osoba za tako nesto.
[ Shadowed @ 15.03.2011. 23:28 ] @
Obicno (mada ne uvek) tako sto ne pitas kako postati moderator :))
[ combuster @ 16.03.2011. 00:49 ] @
Citat:
stevan_nk: Sta je sve potrebno da bi postao moderator ES foruma osim znanja u oblasti koja se tice foruma u kome ste postavljeni za moderatora ?
Molim vas bez neozbiljnih komentara.


Potrudi se da pomognes drugima u domenu svojih mogucnosti i znanja - ako se tu pokazes - dobijas respect kod forumasa veci nego sto ce ti doneti cvarak moderatora. To nema veze sa brojem poruka koji si ostavio - kvalitet na prvom mestu. Pozdrav Stevy :)
[ stevan_nk @ 16.03.2011. 15:50 ] @
Hvala na odgovorima , a ti Milane rekao sam bez neozbiljnih komentara ;)
Citat:
Milan Kragujevic: Našo' si šta će da pitaš :P
Nećeš postati moderator dokle god ne naguraš >1000 poruka...
[ Milan Kragujevic @ 16.03.2011. 16:34 ] @
Nisi me razumeo...
Hteo sam da kažem da moraš da naguraš korisne poruke da bi postao moderator.
I meni je to bio san prošle godine, a sada sam ga prevazišao..
Imam pametnija posla
[ stevan_nk @ 16.03.2011. 16:59 ] @
Nisam rekao da mi je to san , samo sam razmisljao o tome kad je u forumu Python & Zope neko postavio dvije iste teme a moderator vec nije bio na forumu mesec dana tako da jedna ostane bez odgovora , mada nema veze , sredice to neko
[ Keez-a @ 30.03.2011. 22:22 ] @
Moje viđenje, kako se postaje mod.: Ušlihtaš se, što više, trenutnim MOD-ovima, SUPER MOD-ovima i ADMIN-ima, možbit i dobiješ status MOD-a (kako bi njima ostalo više slobodnog vremena koje mogu da provode u MZ, UMZ,...).

Kada se od njih zatraži nešto konkretno, obilaze ko mačke oko vode.
[ Tyler Durden @ 31.03.2011. 07:58 ] @
E, provaljeni smo. Znao sam da ce doci taj dan.
[ commando @ 31.03.2011. 19:15 ] @
mod to je najveca glupost. bio sam mod i mogu reci da nemas slobodu da kazes sta hoces a da se neko ne uvredi od clanova ili ostalih. sad mogu da opicim i po clanovima i modovima, adminima ako sam u pravu a i ako nisam uvek u pravu ne brisu mi postove hehe.
[ combuster @ 31.03.2011. 19:21 ] @
Citat:
Tyler Durden: E, provaljeni smo. Znao sam da ce doci taj dan.


Jel' Ty, sad mogu da kazem javno da sam se stek'o dve godine i da se na kraju isplatilo :D :D :D
[ Tyler Durden @ 31.03.2011. 20:30 ] @
Pa vidis da je provaljen sistem, covjek je detaljno objasnio kako to funkcionise. Nema sta vise da krijemo.
[ Keez-a @ 31.03.2011. 20:32 ] @
Ups, izgleda da sam nekom turio prs' u oko
[ commando @ 31.03.2011. 22:04 ] @
nikad to nemoj da trazis jer ti to ne treba. mene zanima sto mi neko odavde obrisa temu 'zasto ne radi brojac aktivnosti' na koju niko ne odgovori niti resi problem citava 3 meseca. verovatno sto sam u postu dao cinjenicno stanje da su neki nesposobni da to rese pa se taj verovatno prepoznao. po tome ispada da samo teme koje im se svidjaju ostavljaju u zivotu. izgleda ne trpe kritike na svoj racun. i zahtevam od doticnog da temu vrati iz recikle
[ Nebojsa Milanovic @ 31.03.2011. 22:10 ] @
Nije ti tema obrisana, nego je arhivirana i radi se na rešavanju problema koji si u njoj izneo.

Taj problem nisi primetio samo ti, nego i mnogi drugi, i nema smisla više ponavljati to što je u njoj rečeno, a naročito za taj problem optuživati nekoga iz uprave.
[ mish_ns @ 31.03.2011. 22:17 ] @
Kad smo vec kod moderatora, sta je sa podforumom "Embedded sistemi"? Nema nikog :)
[ commando @ 31.03.2011. 22:20 ] @
znaci bacen u soshku kao neresiv slucaj u policiji. normalno da od toga nece biti nista kad nije reseno 3 meseca. a reci koga da kritikujem ako ne upravu, mozda tosu i djosu sa pinka ;)
[ Tyler Durden @ 01.04.2011. 08:07 ] @
Citat:
Keez-a: Ups, izgleda da sam nekom turio prs' u oko :D


Uff, nemas pojma kakvu si pometnju napravio u moderatorskim redovima. Pravi si Majkl Mur.
Imaj milosti.
[ mish_ns @ 01.04.2011. 09:49 ] @
Kad smo vec kod moderatora, sta je sa podforumom "Embedded sistemi"?