[ daft @ 10.02.2004. 08:42 ] @
Juce sam instalirao phpmyadmin na svom linux serveru. Smesno je to sto u prostoriji u kojoj sam ga instalirao ( to mu je kao neka skola na drugoj strani grada ...) funkcionise bez problema. I kada se konektujem na server preko ssh isto mi prikaze webstranicu (koristeci links ili lynx) . Ali kod mene kuci na browseru ne funkcionise. Startnu stranicu koju sam stavio na server otvara, ali phpmyadmin nece ...



Zna li mozda neko sta sam zas*** !????

hvala unapred ....
[ Not now, John! @ 10.02.2004. 09:32 ] @
Uvijek je dobro napisati koju poruku o grešci ti PHPMyAdmin izbacuje.
----
Ja sam imao problem na Linuxu sa povezivanjem sa udaljenim serverima, pa sam problem riješio dodavajući naziv hosta i njegovu IP adresu u /etc/hosts fajl.
[ daft @ 10.02.2004. 10:11 ] @
Da ali on ne pokazuje nikakvu gresku. Jednostavno nece da otvori stranicu.
u ostalom probaj i sam
80.108.83.92/phpmyadmin

mozda imam srece i na kraju ispadne da sam samo nekakvu gresku na mom kompu imao ,...
[ Jbyn4e @ 10.02.2004. 10:40 ] @
Citat:
daft:
Da ali on ne pokazuje nikakvu gresku. Jednostavno nece da otvori stranicu.
u ostalom probaj i sam
80.108.83.92/phpmyadmin

A mozda ti je samo spora veza od kuce.. evo ja sam otvorio stranicu, samo ne znam user i pass da bih probao da li se vidi i baza kako treba..
[ caiser @ 10.02.2004. 11:05 ] @
Imas tamo dosta znimljivih stvari. Mozda je bolje da skines deo. Mozes da najebes zbog toga. :)
[ Not now, John! @ 10.02.2004. 11:21 ] @
I ja sam otvorio http://80.108.83.92/phpmyadmin/
[ daft @ 10.02.2004. 11:32 ] @
Server stoji vec duze vreme, ali do sada sam ga koristio samo kao ftp. Sada sam resio malo da se poigram sa php i mysql, zato sam sve to instalirao ( ne mogu jos da sredim da sakriva foldere ). Server stoji u jednom stanu a ja sam u drugom. I na oba mesta imam vezu od 600kbit, tako da ne verujem da je zbog toga.
Nista ,.. hvala vam mnogo. Sada barem znam da sam sve instalirao kako treba i da nije do servera.

A sto se tice brisanja ,... videcemo