[ Oktogen @ 20.04.2011. 19:13 ] @
Pozdrav svima.

Ja se izvinjavam ako je ova tema već obrađivana, ali me zanima sledeće:

Razmišljam da upišem ovu Biznis akademiju, Link group, pa me zanima, obzirom da se bavim prodajom, kakva su iskustva ljudi, ima li neke koristi od toga, isplati li se? Naravno da planiram da to, ili bilo šta drugo što izaberem, odradim kako treba, da zagrejem stolicu, ali, obzirom da stalno čujem priče o raznim prevarama, ne želim da bacim godinu dana svog života, a ni ne daju mi se novci za džabe.

Svaki savet i odgovor cenim i zahvalan sam unapred.
[ frajke @ 13.05.2011. 20:50 ] @
Takodje i ja bih se upisao na biznis akademiju ali koliko je bas ona merodavna ako ja imam srednju skolu? Ili je merodavnije upisati megatrend visu ? hvala
[ frajke @ 17.05.2011. 13:44 ] @
Danas sam definitivno ustanovio da je to samo sertifikat i usavrsavanje vec postojeceg fakulteta a ko nema faks ne savetuje se da se upusta jer mu nece puno pomoci i iz tog razloga nisu registrovani u ministarstvu prosvete bla bla bla... tako da ja znam da nije za mene poz
[ 4P4You @ 18.05.2011. 23:32 ] @

Ja sam završila biznis akademiju prošle godine pa imam utiske iz prve ruke.

@Oktogen Što se tiče prodaje, mislim da su među predavačima najpoznatiji ljudi koji predaju oblast prodaje na ovim prostorima. Na nastavi su imali onaj američki pristup u prodaji koji kod nas tek treba da zaživi i koji je nešto novo što sam ja do sada imala prilike retko gde da čujem a pohađala sam gomilu treninga uključujući i one iz prodaje. Najbolje je što uvek na času ima neko od kolega koji se u životu bavi onim što profesor predaje i diskusija je gotovo svaki put zanimljiva. Imam osećaj da je meni jedna godina u takvom okruženju donela iskustva kao par godina bavljenja nekim poslom.

@frajke Jedan moj kolega od prošle godine je takođe imao završenu samo srednju školu (krenuo je na fakultet i nije ga nikada završio). U oktobru je polagao za Cambridge Business diplomu i nedavno smo se sreli opet na dodeli diploma, položio je sve module iz prvog. Stvar je u tome da iako te diplome izdaje Kembridž univerzitet, pitanja na testovima nisu takva da zahtevaju teorijsko nego praktično znanje i odgovori su otvorenog tipa, tj. pišete svojim rečima. Ako imate iskustva ili ste ga stekli u toku školovanja nije teško na tom završnom ispitu, ma kako to zvučalo.

Moj stav generalno je da mora da se uči, jer je u godinu dana spakovano ono što se na fakultetima uči 4 godine, ali su to uradili veoma dobro, izbacili su teoriju, na svakom predavanju ima samo teorijski uvod i onda kreće praktičan rad.
[ fox16 @ 18.05.2016. 11:36 ] @
Preuzimam školovanje na biznis akademiji.
Kontakt:[email protected]