[ Početak. @ 26.04.2011. 23:03 ] @
Uz izvnjenje jer sam vjerovatno promasio mjesto gdje da postavim pitanje, al ajde da pitam. Na jednom sajtu sam nasao neke vježbe za rehabilitaciju, i probao da skinem. Cak sam probao da skinem i cio sajt i skine mi sve osim tih video materijala, mislim da se radi o flashu. Vjerovatno se taj video ne nalazi na istom mjestu gdje i sajt pa zato neće da ga skine. Dal postoji neki način da se to skine? Da ja sad ne bih mnogo filozofirao postaviću link tog sajta sa tim videom (ima ih više), pa ako neko zna kako se moze odraditi neka kaze. Pozz

link
[ raikkonen @ 27.04.2011. 08:32 ] @
Moze se skinuti Internet Download Manager-om. Ima mogucnost integrisanja u IE, Mozzila Firefox i druge citace.
Pozdrav.
[ Početak. @ 27.04.2011. 14:15 ] @
Hvala. Nije mi jasno zašto ga nije skinulo kad sam skidao cijeli sajt a sve ostalo jeste. Skidao sam sa Web copier pro. Dal neko zna bolji program koji bi mogao skinuti cijeli sajt. Da li se sa ovim programom moye skinuti cijeli sajt?
[ raikkonen @ 27.04.2011. 19:05 ] @
Pre nekoliko godina sam skidao cele sajtove prgramom Offline Explorer. Mozes da pokusas tim programom, u to vreme je radio odlicno i bio jedan od najboljih za tu namenu, ali ga nisam koristio duze vreme. Ukucaj u Google Offline Explorer i to ce te odvesti do tog programa.
pozdrav.
[ VlaK @ 27.04.2011. 19:11 ] @
Za Firefox koristim u tu svrhu Video DownloadHelper već duže vreme, i nijednom me nije izneverio. link
[ Početak. @ 27.04.2011. 23:00 ] @
Gdje Offline Explorer cuv ove datoteke, da bih mogao da ih prenesem i koristim i na drugom compu?
[ raikkonen @ 28.04.2011. 18:09 ] @
Ne znam tacno, vec sam napisao da Offline Explorer ne koristim nekoliko godina. Koristio sam ga dok sam imao Dial-UP za skidanje na primer sajta dnevnih novina Blic i posle citao vesti offline. Pronadji u Help-u ili u meniju programa gde se cuva skinuti sajt.