[ nickhack @ 29.04.2011. 22:45 ] @
pozdrav svima,treba mi mala pomoc,koliko kosta wifi cip za iphone 3g 16gb, i gde mogu da odnesem telefon na servis?
hvala svima unapred.pozz
[ bg gaspar @ 29.04.2011. 23:07 ] @
Ni manje ni više već čip? Baš sam se nasmejao!
[ nickhack @ 29.04.2011. 23:44 ] @
ajde mi objasni molim te sta ti je smesno tu?
[ Apollo12 @ 30.04.2011. 09:05 ] @
Pokusaj ovo, mnogi su ovako uspeli da poprave wifi na iphonu
http://www.macserbia.org/index...view&id=59025&catid=34
[ bg gaspar @ 30.04.2011. 09:43 ] @
Citat:
nickhack: ajde mi objasni molim te sta ti je smesno tu?

Očigledno da nisi video hardver telefona! To je mikro elektronika i baš me zanima kako bi ti zamenio čip na toj ploči?
Iz sledećeg posta proizilazi da se radi o hladnim lemovimsa pošto softverski ne možeš da otkloniš gtrešku. Samo, hladni lemovi na uređaju koji košta dva tri puta više od drugih telefona a kojima se to ne dešava je strašno i neoprostivo.
Za 13 godina, koliko sam pretplatnik, promenio sam gomilu telefona i nikada nisam imao takvu grešku!
Da mi je znati čime pravdaju cenu a dešavaju im se takvi kvarovi koji se nisu dešavali ni na najbljutavijim kopijama iphone-a koje štancuju kinezi.
Ko zna, možda silaze sa istih traka odakle i kopije samo što imaju kontrolu kvaliteta kod kopija a ovde je dovoljno napisati iphone i naći će se oni koji će dati tolike pare a dobiti uređaj kod koga su hladni lemovi normalna pojava ili da nisu predviđeni za levake jer telefon ne radi u levoj ruci?!
Užas!!!
[ nickhack @ 30.04.2011. 14:14 ] @
Inace to sa kvarom wifi chipa je klasika kod iphone 3g telefona, raspitao sam sam se i zamena cipa kosta 50e.
pre nego sto odgovaris na neki post a delimicno si upucen,da ne kazem neupucen u problematiku.
Evo da ti pojasnim jos malo,postoje dve opcije mogu telefon da saljem u madjarsku u njihov servis,i tamo da mi srede tel ili moram da cekam da oni poruce cip pa da ovde srede tel.



[ bg gaspar @ 30.04.2011. 16:18 ] @
Čuj klasika?!
Na 3gs je to klasika a na 4gs da se ne sme držati levom rukom?!
High quality!!!
Jel ti pratiš dešavanja po pitanju kvaliteta izrade čuvenog iphonea? Nije crkao čip nego je loše zalemljen!
Ako ti se bacaju pare, samo ti kupi čip i odnesi nekome koji za razliku od iphone-a ume da zalemi komponentu!