[ Dadoaprile @ 22.05.2011. 10:31 ] @
Kupila sam telefon Nokia C2-01 pre nekoliko dana i mogu da kazem da je stvarno odlican. Interesuje me vase misljenje u vezi sa povezivanjem na kompjuter, koji nacin preporucujete? On ima sa strane micro USB port, da li je najbolje da kupim data kabl i da instaliram Ovi suite ili PC suite i to bi onda trebalo da bude to? Imam i Bluetooth, ali tu nesto ne mogu da se snadjem, kaze PAN disabled (u Network connections mi ne daje ikonicu Bluetooth da je "enable":-), a kad pokrenem Ovi suite, daje opciju povezivanja preko kabla, ova za Bluettoth je bela i ne moze da se pokrene. Tako da sam resila da kupim kabl, valjda ce onda funkcionisati.
Drugo, jedino sto mi ne odgovara na ovom telefonu je to sto kada se ugasi ekran (screen saver traje svega 10ak sekundi), telefon izgleda kao potpuno ugasen, ekran je skroz crn, tako da ne mozete da vidite da li se nesto desavalo (propusteni poziv, poruka...) samo pogledom na telefon, nego morate da pritisnete taster i ukljucite ekran :-( Na prosloj Nokiji koju sam imala se moglo videti, onako crni znakic, ali vidljiv. Da li neko zna da nije mozda neko podesavanje u pitanju (gde da podesim?), ili je to tako fabricki?
Hvala najlepse na svim odgovorima,
Daniela
P.S. Savetujem moderatorima da postave temu sa ovim modelom u podforum Nokia, jer je zaista sjajan telefon u klasi do 100 evra, a relativno nov model.