[ ovojan @ 26.05.2011. 23:08 ] @
Postovani
trebam napraviti aplikaciju koja rešava problem postavljanja lovaca na šahovsku tablu proizvoljnih
dimenzija zadatom od strane korisnika i grafièki prikazuje sva moguæa rešenja da se lovci
meðusobno ne napadaju. Uraditi kompletan korisnièki interfejs za ovu aplikaciju i ponuditi više
opcija korisniku (poruka kada ne može da se zatvori kontura itd.).Pitanje je da li je bolje koristiti java ili c# za ovaj problem

Hvala unapred
[ Mihajlo Cvetanović @ 27.05.2011. 09:04 ] @
Svejedno je koji jezik koristiš. Odaberi onaj koji bolje znaš. Tema nema veze sa C++, premeštam je u Art of Preogramming.
[ Nedeljko @ 27.05.2011. 09:19 ] @
I gde si naišao na problem?
[ ovojan @ 04.06.2011. 07:31 ] @
Postovani hvala na odgovoru pa ovih dana sam se bavio razvojem aplikacije i uradio sam zadatak u konzoli naravno da racuna broj postavljanja ali problem je utome sto ja za ovaj seminarski moram napraviti aplikaciju koja ce da i iscrtava pozicije a postavka zadatatka kaze da je proizvoljna tabla a tu se moze naci mnogo kombinacija a i c++ je sam po sebi dosta tezi od c# za razvoj app .
[ Mihajlo Cvetanović @ 06.06.2011. 09:31 ] @
Da, C++ je teži od C#, naročito ako treba nešto da se crta, ali pitanje je bilo koji odabrati između jave i C#. To je manje-više svejedno.