[ Stranger2 @ 07.06.2011. 12:58 ] @
Pre nekoliko dana smo pokrenuli blog o igrackama i drugim decijim zanimljivostima. Sajt je namenjen deci ali ce biti i zanimljivosti za starije (koji se osecaju mladje)
http://www.svetigracaka.com/

Ja sam dizajnirao temu za sajt a Milan Kragujevic ce da unosi sadrzaje. Ovo je prvobitni dizajn i verovatno cu ga menjati.

Naravno, voleo bi da cujem bilo kakvu vrstu komentara.
[ kelja @ 07.06.2011. 20:14 ] @
Hm... suvise mracno... ne svidja mi se kolor shema, promenite boje...
[ Milan Kragujevic @ 07.06.2011. 20:27 ] @
Jeste, ali moramo biti jedinstveni što se tiče boja i da nas svi prepoznaju kad vide tu boju.
Takođe svetlo-ljubičasta je suviše "ženska" boja.
(Pis! - mačka mi kuca po tastaturi )
[ madcama @ 07.06.2011. 21:12 ] @
Nemojte da pitate nas "matore kese".
Stavi neko dete ispred racunara i pitaj ga da li mu se svidja sajt. Pridruzujem se komentaru koji je rekao da je pravise tamno. Nedostaju vam svetici, mede, vilini konjici, jednorozi...
[ Stranger2 @ 08.06.2011. 00:24 ] @
Hvala za komentare!
Slazem se da treba redizajnirati. Ovo je samo pocetni dizajn. Izabrane boje cu verovatno zadrzati jer su dosta jedinstvene ali u celini bi trebalo privlacnije da se izvedu mnogi detalji.

Kad kazete da je pretamno, na sta tacno mislite? Da li samo na pozadinu? Ili mislite i na naslove?

Citat:
Nemojte da pitate nas "matore kese".
Stavi neko dete ispred racunara i pitaj ga da li mu se svidja sajt.

Tacno! Uvek se treba orjentisati prema ukusu ciljne grupe sajta. Neku decu sam vec pitao...

Citat:
Nedostaju vam svetici, mede, vilini konjici, jednorozi...
i to se slazem jer me intereseuje da atmosfera bude decija... tako nesto cu verovatno i pokusati.

Citat:
Takođe svetlo-ljubičasta je suviše "ženska" boja.

Bas tako. To su mi bili neki orjentiri dok sam skicirao temu... Pretpostavljam da ce sajt biti interesantniji muskoj deci nego zenskoj.