[ Bonafides @ 11.06.2011. 21:04 ] @
Pozdrav prijatelji,

danas htedoh da proverim stanje megabajtova, koje imam u ovim surfuj paketima i slucajno (ali, nista nije slucajNO) umesto *121*2# ukucam *121*5# i imam sta da vidim. Obavestenje glasi: "Preostalo stanje kredita koji mozete iskoristiti na pozive, SMS i MMS u ostalim nacionalnim mrezama je 0.00. Vazi do-". Mislim da ce nakon 1. jula konacno svi operateri, posebno Telenor, prilagoditi nase tarifne pakete prema ostalim domacim mrezama. I mislim da nam se napkon sprema neko, nadam se, lepo iznenadjenje od njih.

Dalje na *121*3# stoji da se neki preostali kredit moze iskorisitit na pozive, SMS i MMS u Telenor mrezi, ali nisam siguran da li je i ranije ovo obavestenje bilo na ovom kodu. Cini mi se da nije. A na *121*9# u istom kontekstu neko preostalo stanje na racunu koje se moze koristiti u Telenor mrezi. Onaj kod sa bodovima *121*10# i dalje stoji, iako su bodovi samo na kratko bili aktivni.

Mislim da se sprema nesto i za korisnike Telenor prepaid interneta, jer sam u njihovom Kontaktu procitao da ce za vreme leta svi korisnici moci da kupe 1GB u Telenor mrezi Crne Gore, za 1.190 dinara, pa ako ce net biti tako jeftin u roamingu, pretpostavljam da ce i oni sniziti cene Prepaid Internet dopuna imajuci u vidu da mt:s daje 50MB za 60 dindzi, a Telenor jos uvek trazi 250 dinara za 60 MB...

Eto, glavna vest je ova prva informacija sa nacionalnim mrezama, a ovo ostalo je samo dopuna i moja pretpostavka sta nas sve ceka... Nadam se lepom...
[ MP3MP3 @ 12.06.2011. 10:51 ] @
Možda nešto spremaju ali ne verujem da će biti povoljnije od postpaida jer im nije u interesu.
Što se tiče promocija mislim da su sada fenomenalne jer su ekstremno povoljne ili bar ima prevelik broj minuta/poruka/megabajta za uloženi novac.

Meni su sve ponude po 50din.