[ zivanicd @ 30.06.2011. 00:03 ] @
Nacuo sam da VIP Mobile razmishlja da odustane od Telekoma Srbija i da planira da kupi SBB.
Pocetkom 2012 godine svi provajderi ce imati otvorenu mogucnost da pruzaju usluge VoIP-a tako da verujem da ce i SBB poceti da radi fiksnu telefoniju.
Vip planira da iskoristi njihovu mrezu i korisnike i da spoji sve u triple/quad/five play: fiksna, mobilna, televizija, internet, mobilni net...

[ Slobodan Milivojevic @ 30.06.2011. 00:59 ] @
Pa ako vlasnici SBB-a u tome vide interes, nista cudno.
[ bachi @ 30.06.2011. 06:45 ] @
Slobodan Milivojevic napisa:
> Pa ako vlasnici SBB-a u tome vide interes, nista cudno.

Samo bi nam još to falilo. :( Imaćemo Internet, ali sa klauzulom
(napisano sitnim slovima) kako flat u stvari i nije flat, imaćemo email,
ali će sitnim slovima pisati da može samo attach do 500kb da se pošalje
i slično. :)
[ igor_983 @ 31.08.2011. 17:30 ] @
cuo sam i ja jos odavno od jednog prijatelja koji radi u sbb-u ali kazu da cekaju da se proda telekom pa tek onda i kaze da ce biti sve u jednom i to veoma povoljno.a ja sam cuo da sbb kupuje deo pink televizije :-)
[ Sleepless_mind @ 01.09.2011. 09:00 ] @
Zapravo vest je ovakva:

Citat:
Povodom napisa u pojedinim srpskim medijima da pregovara o kupovini dela TV Pink, kompanija SBB je saopštila da je bilo razgovora između jednog od vlasnika te kompanije sa predstavnicima televizije u vlasništvu Željka Mitrovića.

Kako ističu, lokalni menadžment kompanije SBB nije uključen u ove razgovore, već investicioni fond Mid Europa Partners, jedan od vlasnika SBB-a.


Link: http://www.b92.net/biz/vesti/s...08&dd=30&nav_id=538402
[ technotize @ 17.09.2011. 01:40 ] @
Pre bih rekao da je SBB veći od VIP-a, pa bi onda pre SBB kupio srpski VIP, a ne obrnuto.
[ zivanicd @ 04.10.2013. 15:41 ] @
Opet se sinoc nesto suskalo u SBB-u... :)

Videcemo ovih dana sta ce biti...