[ tomicakg @ 13.07.2011. 11:07 ] @
Kupio sam prestigio geovision 4120. U njemu je iGO amigo Navigation (prepisao sam sa kutije). Posto je bio nekompletan na sd karticu sam ubacio iGO Primo i koristio za navigaciju. Posle 10-dana provedenih na putu VRLO CESTO mi se desavalo da navigacija "zakuca" i da cekam da se "otkoci" da bih dalje nastavio put. Cekao sam uvek po 2-3 minuta. Imala je i krace "zaglupe" uglavnom kog naglih i velikih promena pravaca (lakat krivine, kruzni tokovi,...). Kartica je bila od 2GB popunjeno oko 1GB. Da li neko moze da mi pomogne da otklonim taj problem?
[ d.vader @ 13.07.2011. 11:14 ] @
Ako si ga kupio, onda imaš update koji regularno možeš uraditi tako što ćeš se registrovati i upisati serijski broj uređaja i prezzeti sva ažuriranja i nećeš imati problema.
ja sam uzeo Prestigio 5120BT, apdejtovao mape i nije mi ni jednom zakucao ali mi je zakucao narkoman ciglu u staklo i pokupio navigaciju usred bela dana. Jbg...
[ knyazs @ 14.07.2011. 07:18 ] @
Tomo, na tvom mestu ja bih probao taj originalni Amigo, samo apdejtuj mape, ne moras menjati celu aplikaciju. Ako ti Amigo radi kako treba, probaj sa drugačijom verzijom Primo-a (ne znam koju si probao, možda neku stariju i bug-ovitiju)...

Pozzz