[ MizaLO @ 12.08.2011. 12:59 ] @
Imam dva DVD Player-a ShockWave DW330 ali sa jednim imam problem,u njima nije isti SW tj. na prvom mi sve radi odlicno dok na ovom drugom je mnogo slab ton,mutna slika i prevodi na filmovima su strasno losi.Probao sam sva moguca podesavanja u meniju ali nista nisam uspeo od navedenog da poboljsam pa sam dosao na ideju da ubacim SW kao kod ovog prvog i tu mi se javlja problem.Trazio sam po raznim forumima kako to da izvedem ali nisam uspeo da ubacim SW,naprimer jedan od mogucih resenja sto sam pronasao je sledeci...

Uputstvo za update Dw 330/Dw 333

Ovaj fajl koji ste skinuli sa našeg sajta narežite na obi;an CD (CD-R ili CD-RW).
Predla\emo Vam da za rezanje koristite program Nero Burning Rom.
U polju za naziv diska unesite naziv "MTK" bez znakova navoda.
Brzinu rezanja podesite na 4x ili na 8x. Obavezno zatvorite disk (No multisesion).
Disk sa firmware-om koji ste narezali ubacite u uređaj. Sačekajte par trenutaka, uređaj ce izbaciti poruku na Ekranu TV-A da se vrši UPGRADE i otvorice fioku sa diskom.
Izvadite disk iz loadera i sačekajte. Posle 60 sekundi zatvoriće se fioka i izaći poruka na srpskom "Nema diska". Ugasite uređaj, sačekajte 60 sekundi, ponovo ga upalite i time je proces update-ovanja gotov.
U toku procesa ubacivanja firmware-a NE SMETE ISKLJUČITI UREĐAJ IZ STRUJE.
U koliko Vam posle ubacivanja diska na ekranu TV-a izađe poruka, "Nepoznat Disk", znaci da disk nije lepo narezan, verovatno niste upisali naziv diska, pa ponovite postupak rezanja.

U svakoj opciji koju sam probao kao i u ovoj iznad mi izbacuje "Nepoznat Disk".Probao sam i jos nekoliko SW-a i rezao na razne diskove ali opet isto izbacuje.
Moze li mi neko reci kako da resim ovaj problem????

Hvala unapred!!!
[ MizaLO @ 13.08.2011. 21:44 ] @
Jos jedna cudno-interasantna stvar u objasnjenju kako treba ubaciti SW pise da obavezno treba napisati naziv cd-a MTK a ja sam probao da narezem Divx film na cede i da ga nazovem MTK i opet nece da procita pise nepoznat disk,ja isti taj film narezem bez naziva i onda ga ucita bez problema??????????????????