[ PAULANER @ 17.08.2011. 12:20 ] @
Prilikom skrolovanja početne stranice na sajtu Novost, stranica se smanjila na 1/4 ekrana pa je čitanje informacija sa sajta gotovo nemoguće. To na ostalim sajtovima nije slučaj, sve je jasno, vidljivo i onako kako sam postavio u opcijama. Pokušao sam da restartujem i Crome i računar ali se isto ponavlja. Na drugim pretraživačima Mozila i IE pregled sajta Novosti je normalan. Još jedno pitanje, kako se podešava Chrome da kada se otvori novi prozor da se otvori sa Guglovim pretraživačem a ne sa raznim opcijama.
[ koska @ 17.08.2011. 12:48 ] @
Stisni ctrl i 0 (nula)

ili ga zoomiraj na ctrl i +
odn. odzoomiraj na ctrl i -
[ _owl_ @ 17.08.2011. 12:52 ] @
Probaj da vratiš veličinu stranice u normalu tako što ćeš istovremeno da pritisneš CTRL i 0. Takođe možeš da držiš CTRL i skrolom miša da povećavaš/smanjuješ prikaz strane.
[ PAULANER @ 17.08.2011. 12:56 ] @
Hvala vam na pomoći.
Da li neko zna da mi pomogne oko drugog pitanja.
[ Backy @ 17.08.2011. 15:17 ] @
nema potrebe za time jer je adress bar u isto vreme google pretraživač
[ Ljubiša Begović @ 17.08.2011. 16:00 ] @
Pa to nije rešenje, možda čovek hoće da ima .rs, .ba, .hr ili neki drugi, možda neće .com. Ne odgovara svima to što na Google nameće.
Options > Basics > Toolbar > čekiraj show Home button, a iznad (Home page) podesi da ti početna bude ta koja želiš (Open this page: ----).
[ PAULANER @ 18.08.2011. 08:49 ] @
Izvinjavam se moja je greška što nisam tačno napisao ono što mi treba. Naime početnu stranicu sam podesio isto kao što je napisao gospodin Begović, ali mene interesuje kako da podesim Crome da kada otvorim novu karticu pored već postojeće i ona bude sa Guglom a ne sa raznim opcijama. Hvala svima na pomoći.
[ Ljubiša Begović @ 18.08.2011. 14:24 ] @
Ja ne koristim Chrome, ponekad, ali nije mi primarni. Pogledaj ova dva dodatke, mislim da rade ono što tebi treba.

New Tab Redirect
Replace New Tab Page
[ PAULANER @ 19.08.2011. 07:25 ] @
Gospodine Begović, puno Vam hvala na pomoći. Prvi dodatak radi savršeno, lak je za podešavanje upravo ono što sam tražio.