[ elmagico @ 22.08.2011. 14:16 ] @
Neznam da li sam otvorio na dobrom mestu ovu temu jer nema veze sa emigracijom ali ima veze sa radom u inostranstvu tacnije CH.

Potrebna je zenska osoba (devojka, zena) za rad u kuci u CH.

Da odmah napisem o cemu se radi da nebi bilo zabune i zloupotrebe. Nije u pitanju nikakva poslovna pratnja, prostitucija ili vec sta neko prvo pomisli kad se napise da je potrebna zenska osoba za rad u pitanju je pomoc u kuci sto obuhvata:

1. Cuvanje deteta ili dece
2. Spremanje kuce
3. Organizacija ishrane (nabavka, kuvanje, itd)

Potrebne kvalifikacije:

Pozeljno znanje nemackog jezika, (min. Engleski)
Pozeljno neko predhodno iskustvo u ovim ili slicnim poslovima
Vozacka dozvola

Uslovi:

Radno vreme: 07:30 do 17:30 (Subota i Nedelja slobodni), po dogovoru i u drugim terminima.
Stan i hrana placeni (odvojeno od porodice kod koje bi se radilo)
+ Plata.

Napomena: Rad je na crno, zato bi bilo dobro da se poseduje pasos EU. Moze i sa drugim pasosima ali svu odgovornost snosi osoba sama ako bude imala problema sa nekim sluzbama.


[ Danyy @ 23.08.2011. 12:56 ] @
Postovani Gospodine javljam vam se ovim putem cesto vas pratim preko teme emigracija u Svajcarsku gdje ste pisali o nacinu zivota u CH i dolasku i pribavljanju papira. Pogledao sam vas oglas kojeg ste objavili za cuvanje djece i spremanje kuce, moja majka je pogledala taj oglas i zamolila me da stupim sa vama u kontakt pa da joj se javite ili date toj osobi sto je potrebno cuvanje djece broj telefona njen broj telefona je 00387 65 950 004 ja sam njen sin Daniel pa bi bilo dobro da samo kazete da ste stupili u kontakt samnom ili ta osoba da joj kaze, ili ako vama nije tesko da vi posaljte broj telefona od Porodice koja trazi zenu za cuvanje. Majka se zove Gordana iz Banja luke smo i ima 45godina radila je vec taj posao mislim na spremanje kuce cuvanje djece a i sama je domacica 20godina, Nadam se da cu dobiti pozitivan odgovor od vas

Spostovanjem

Daniel
[ elmagico @ 23.08.2011. 15:18 ] @
@Danyy

Ajde ako ti nije tesko ti pusti neki CV na PP. Da nebi dzabe trosili reci ako ne ispunjava ni jedan uslov koji je nama potreban.
[ Danyy @ 24.08.2011. 07:49 ] @
Drug evo napisacu ti vezano za nju sve

45 godina ima, radila je kao trgovac 20godina a nekih 5godina vec cuva djecu ovdje u Banja Luci privatno naravno,Govoro njemacki jezik osnovne stvari i razumije, pasos biometrijski ima i radila je sa djecom ovdje u Banja Luci, ima dva sina 25 godina i 21 tako da sa djecom se jako dobro snalazi, spremanje kuce i organizacija ishrane nabavka radi citav zivot, vozacku dozvolu ima 10 godina vec, ovdje pise da je stan odvojen od porodice njoj bi odgovaralo i tako naravno a ako bas nema stana ona na teritoriji Basela moze da se snadje za stan ali odgovaralo bi joj i kada bi vi nasli stan to bi bilo najbolje, zena je porodicna i kada se bude razgovaralo sanjom to ce se vidjeti i mislim da cete biti zadovoljni

Lijepo Pozdrav


PS ( za privatne poruke moram biti registrovan 7 dana, cim mi prodje to onda mogu slati PP)

Lijep Pozdrav