[ ducka @ 17.02.2004. 13:23 ] @
Zdravo svima.Da li neko moze da mi kaze kako odraditi capture frame-a divx-a.Npr.pustim crtani u mv2 i probam da uhvatim frame sa Corel capture ali mi se stvara samo crna slika ili slika playera kada odradim ctrl+v u Paintu.Pokusao sam sa raznim podesavanjima istog ali bezuspesno.Inace fine su mi slidze crtaca za obradu pa mi zbog toga sve ovo treba.Hvala unapred.
[ Ilija Studen @ 24.02.2004. 15:19 ] @
BSPlayer, ja mislim da je shortcut P, ali sigurno treba da kliknes na opciju CAPTURE FRAME. Velika mudrost, ha??? =)
[ tapan @ 08.03.2004. 02:58 ] @
Moras da iskljucis rendering u med playeru
TOOLS/OPTIONS/PERFORMANCE/ADVANCED.....
i rendere u samom playeru iz kog pustas DVIX
obicno su u PREFERENCES ili OPTIONS
pronadji nije tesko!
[ SpelingMistakes @ 08.03.2004. 15:20 ] @
Imao sam i ja takve problem ali davno - caka je sto je signal overlay - tako da prnt scrn ne radi - Najbolje resenje su ti Premijer ili After Efects - U njima se radi montaza, tako da ako imas instalirane sve kodec-e neces imati problema da uhvatis bas onaj frejm koji zelis

Speling
[ ducka @ 24.04.2004. 05:05 ] @
Hvala ekipo ali resio sam problem jako lako i pre prvog odgovora.MV2,play movie zatim desni taster misha pa special operation i na kraju capture frame a ima i precica ;-).Banalnost ili moje ne razmishljanje.Sve u svemu THANKS
[ Kikan @ 14.07.2004. 19:00 ] @
Imaj na umu da su divX filmovi sa malim frame size-om, znaci slike su vrlo male i
zestoko kompresovane, svako uvecavanje dovodi do pojave kockica. Ne obeshrabrujem te, ako si uporan nesvesno mozes postati majstor za obradu fotografija....


ZOX