[ angelos @ 24.08.2011. 10:28 ] @
Ne mogu se odati utisku ovih dana u vezi Ratela da je jedna virtualna institucija.
Od ranije su mi poznati kao problematicni jer su sabotirali sve moje narudzbine opreme iz centralnog magacina u Amsterdamu.
Svaka komponenta koja je imala "mrezni konektor/adapter/prikljucak" je morala da ide kod njih na izdavanje misljenja.
Umesto da mi deo stigne kao u EU sledeci dan, cekalo se zbog njih vise od nedelju dana.
Idemo dalje, TS se buni kako nece da im daju dozvolu za koriscenje LLC opreme za telefoniranje u ruralnim oblastima.
Navodno nije sukob interesa ako ti deca direktora Ratela rade u Huawei i Telenoru. (Hm, ne zaposljavaju se preko veze - Yea Right :) )
Samoinijativna odluka povecanja cene impulsa TS. Od kada su uveli nove rachune, ne zna se vishe sta se placa jer nigde nije precizirano sta ulazi u tu pretplatu.
Nisu sankcionisali samoinicijativno aktiviranje usluge telekoma identifikacije i poziva na chekanju korisnicima za sta uzimaju pare.
Troshe nemilice svake godine pare iz budzeta za kola, kurseve jezika?
Da li su ta kola i ti kursevi unapredili zaposlenima efikasnost u radu i doneli neki boljitak nama krajnjim korisnicima njihovim radom!? Milism da nisu.
Chemu sluzi onaj upravni odbor sa jednomesecnim sastancima za 2k eura plate ? Da li je reseno neko od pitanja?
Sta bi sa elektronskim sertifiikatima, paypall-om ?
Nemojte mi zamariti ali sam stvatno "pissed off" radom tih virtualnih institucija.