[ nikolarna @ 24.08.2011. 11:26 ] @
tema je vec mozda otvarana ali moram opet..kupio sam skorije sony lcd kdl32bx 420baep i sad zelim uskoro da kupim eksterni hard disk nebitno koliko memorije ce da ima.. e sad zanima me da li ce moci bez problema taj externi da prenosi i zvuk i sliku,koji da kupujem i da li ce moci moj tv da se poveze sa tim externim hardom? mislim u sustini sta gledam kad kupujem hard,posto sam tv vec kupio i nema vracanja nazad ..
[ Miroslav Cvejić @ 24.08.2011. 17:00 ] @
Da li će biti zvuka, titla i slike preko celog ekrana uopšte ne zavisi od hard diska. Zavisi od kodeka kojim je pakovan sadržaj i da li TV ume da reprodukuje isti. Takođe, bitno je kako je formatiran hard tj. koji fajl sistem.
[ nikolarna @ 25.08.2011. 20:33 ] @
ako moze malo detaljnije da se pojasni..recimo evo gore modela tv i koji bi sad ti extrerni preporucio za njega? posto ja sad ne znam koji fal sistem moj tv podrzava i gde mogu to da nadjem dal ce biti kompatibilan sa tvom..
[ deks007 @ 28.08.2011. 02:08 ] @
http://reviews.lcdtvbuyingguid...ny-lcd-tv/sony-kdl32bx420.html Standout Features

Full 1080p full HD resolution.

Value Oriented CCFL backlit LCD TV for the budget minded.

USB input for photos, music, or video playback

Ambient light sensor can reduce contrast automatically (we usually do not recommend this feature)

a sto se tice formatiranja hard diska meni je NTSC a fles FAT i filmove pusta bez problema LG Cinema . Pozdrav !
[ nikolarna @ 29.08.2011. 23:21 ] @
e hvala..meni koliko se cini i ja cu moci da koristim tj da povezem sa bilo kojim hard diskom..i probao sam vec da povezem sa racunarom preko hdmi kabla radi perfektno,slika je vrhunska.. tako da se nadam da ce isto biti i sa usb flesom,eksternim hardom ili cak i asus trasformerom koji razmisljam da kupim i koji ima android operativni sistem..za sad sve funkcionise kako treba.. hvala jos jednom na informacijama :)..uzivajte i gledajte fimove od sad samo u full hd :))..
[ milanche @ 30.08.2011. 16:30 ] @
Asus transformer je do yaya - ako razmisljas, ne razmisljaj puno.