[ Računovodstvo @ 29.08.2011. 00:08 ] @
Zdravo svima,

temu postavljam ovde zato što mi je potrebna pravna pomoć, a tiče se mog trenutnog posla i tumačenja mojih prava u cilju zadržavanja istog. Dakle, potreban mi je savet i preporuka za dobrog advokata koji se bavi radnim pravom (konkretnije u državnim organima, prosveti). Najbolje bi bilo da je to neko sa iskustvom na sličnim slučajevima, a čula sam da ih ima. Savet i pomoć sam pokušala da nadjem na mnogim mestima, ali niko ne želi dovoljno da se unosi u problematiku i sve se završava na površnim savetima. OK, rešila sam da platim i da dobijem odgovor.
Molim vas, ako imate neku informaciju, bila bi mi dragocena.

Hvala.
[ S A J A @ 29.08.2011. 08:35 ] @
Citat:

temu postavljam ovde zato što mi je potrebna pravna pomoć, a tiče se mog trenutnog posla i tumačenja mojih prava u cilju zadržavanja istog. Dakle, potreban mi je savet i preporuka za dobrog advokata koji se bavi radnim pravom (konkretnije u državnim organima, prosveti). Najbolje bi bilo da je to neko sa iskustvom na sličnim slučajevima, a čula sam da ih ima. Savet i pomoć sam pokušala da nadjem na mnogim mestima, ali niko ne želi dovoljno da se unosi u problematiku i sve se završava na površnim savetima. OK, rešila sam da platim i da dobijem odgovor.
Molim vas, ako imate neku informaciju, bila bi mi dragocena.


Ako vas ne žele na nekom poslu pravo će vam tu malo pomoći. Ima dosta advokata koji se bave radnim odnosima a na sajtu http://poslovi.infostud.com/in...govara/index.php?a=s&cat=2 imate dosta pitanja i odgovora na temu radnih odnosa, možda tamo pronađete rešenje problema.
[ Računovodstvo @ 29.08.2011. 11:37 ] @
Ne radi se o tome da li me ne žele ili ne, u pitanju je raspodela posla, a zna se šta je zakon (tu se ne ispunjavaju želje, zar ne?). Nisam htela ovde detaljno da iznosim celu problematiku, pošto je situacija specifična i iz iskustva znam da kada je predočim, ljudi shvate da im je to prekompikovano i da ne poznaju zakon da bi odgovorili. Zato i pitam za iskustva u vezi sa pravnom pomoći i da li neko može nekoga da preporuči i da li je možda neko ima iskustva (a znam da ima, samo hoću da dodjem do tih ljudi). dakle, potreban je advokat sa dobrim poznavanjem zakona o radnim odnosima, posebno u državoj službi konkretno u prosveti.
Svakako hvala na odgovoru, pogledaću link koji ste poslali.
[ borisstoim @ 30.08.2011. 08:22 ] @
Citat:
S A J A: Ako vas ne žele na nekom poslu pravo će vam tu malo pomoći. Ima dosta advokata koji se bave radnim odnosima a na sajtu http://poslovi.infostud.com/in...govara/index.php?a=s&cat=2 imate dosta pitanja i odgovora na temu radnih odnosa, možda tamo pronađete rešenje problema.


Rado bi vas kontaktirao putem meila oko par pitanja, ako vam nije problem vezano za datu temu.

[email protected]
[ S A J A @ 30.08.2011. 16:29 ] @
Citat:
borisstoim: Rado bi vas kontaktirao putem meila oko par pitanja, ako vam nije problem vezano za datu temu.

[email protected]


Nemoj mene da kontaktiraš vezano za radno pravo, ja se time ne bavim, znam samo osnovne stari. Imate gore link vezano za besplatna pitanja i odgovore u vezi radnog prava na sajtu Infostuda, tamo ima svakojakih informacija a možete i postaviti pitanje i čekati odgovor. Što se tiče agencija, tj. advokata koji se time bave ne znam nikoga ali verujem da to nije teško naći, ukucao cam u googleu "advokati radno pravo" i na prvoj strani su se pojavili sajtovi 5-6 agencija koje se (između ostalog i) time bave.
[ Anabg @ 09.09.2011. 17:27 ] @
Ne znam adekvatnog advokata, ali mislim da mozda pomoc mozete da potrazite (ako vec niste), na pravnom forumu http://forum.mojepravo.net/ , a preko njega mozda i dodjete do advokata kojeg trazite.