[ vinipu09 @ 30.08.2011. 10:51 ] @
Kada podesim da brišem LOGO sa AVI filma u VirtualDubu filteri neće da rade u Direct stream copy, već samo u full prossesing mode posle čega je film izuzetno težak. Da li postoji mogućnost i kako skinuti LOGO u Virtual Dub-u sa AVI formata a da se radi u direct stream copy? Pomoć!
[ mulaz @ 30.08.2011. 12:03 ] @
Citat:
Da li postoji mogućnost i kako skinuti LOGO u Virtual Dub-u sa AVI formata a da se radi u direct stream copy?

ne
[ toplim @ 30.08.2011. 12:12 ] @
Ja ne znam da li je uopste moguce brisanje logo-a ako je integrisan u video..., eventualno da se zamuti...
[ gilopile @ 30.08.2011. 12:32 ] @
Citat:
vinipu09: Kada podesim da brišem LOGO sa AVI filma u VirtualDubu filteri neće da rade u Direct stream copy, već samo u full prossesing mode posle čega je film izuzetno težak. Da li postoji mogućnost i kako skinuti LOGO u Virtual Dub-u sa AVI formata a da se radi u direct stream copy? Pomoć!


Bilo koji filter da bi se primenio na video zapisu koji ces kasnije snimiti MORA ici na `full proccesing mode`, a ako hoces da ti fajl zauzima `normalnu` velicinu onda u opciji `video`>>`Compression` izaberi ffdshow video kodek, jer je po default-u `uncompressed` i bice ok. E sad, na tebi je sa kojim ces filterom/pluginom ukloniti logo. Zamucivanjem, prekrivanjem sa nekom od osnovnih boja, crop-ovanjem...
[ mulaz @ 30.08.2011. 12:56 ] @
postoji 'delogo' filter, koji iz okoline logota pokupi boje i nagadja boje tamo gde je pre bio logo. Izgleda malo zamuteno, ali ne upada u oci koliko recimo prekrivanje sa jednom bojom.

[Ovu poruku je menjao mulaz dana 30.08.2011. u 23:54 GMT+1]
[ vinipu09 @ 30.08.2011. 14:44 ] @
Puno hvala!!!!! To je upravo ono što mi je trebalo. Sada sam apsolutno, potpuno, bezgranično srećnaaaa!