[ checka @ 05.09.2011. 09:13 ] @
Imam telekomov huaweii hg520c i posto nema nikakvu eksternu antenu za wireless signal po stanu mi je blago receno uzasan.Ranije sam (pre nego sto su promenili brzine i uveli iptv) koristio netgear bez problema i prezadovoljan sam,ali otkako sam promenio net sa 1mbit downstreama na 4 + iptv kada nakacim netgear dobijam downstream samo 1mbit i iptv ne radi.E sad drug mi rece da to mogu da osposobim samo ako mogu net da podesim na bridge konekciju a neki drugi tip konekcije za iptv.Jel to uopste moguce da se izvede sa Netgear DG834G modemom i kako?
Hvala unapred
[ calexx @ 05.09.2011. 09:30 ] @
Mislim da Netgear ne može da radi sa IPTV pa tu ostaje stari modem/ruter ... što se tiče brzine, nešto nisi podesio dobro a imaš i lakše rešenje, poveži rutere po lan portovima, Netgear podesi na drugu adresu (ako je 520c 192.168.1.1 onda Netgear stavi na 192.168.1.x gde je x 2-254) pa njega koristi za wireless.
[ checka @ 05.09.2011. 09:37 ] @
Citat:
calexx: Mislim da Netgear ne može da radi sa IPTV pa tu ostaje stari modem/ruter ... što se tiče brzine, nešto nisi podesio dobro a imaš i lakše rešenje, poveži rutere po lan portovima, Netgear podesi na drugu adresu (ako je 520c 192.168.1.1 onda Netgear stavi na 192.168.1.x gde je x 2-254) pa njega koristi za wireless.

A nista onda,nadao sam se da mogu dve muve jednim udarcem da resim pa i da se oslobodim cestog pucanja veze sa huaweiijem,jedino sto mi sad preostaje je da prodam netgear.Hvala na brzom odgovoru