[ FULLSOUND @ 07.09.2011. 18:04 ] @
Imam Nokiu 5610 XpressMusic i neke MB kod mts-a pa bih to hteo da iskoristim neki put kada mi zatreba net na kompu a nemam nijedan drugi. Probao sam preko PC Suita ali mi izbacuje gresku, instalirao sam i Nokia Ovi Suite i isto mi izbacuje neku gresku. Na telefonu mi izbacuje "Subscribe to data pacet first". Preko telefona normalno idem na net imam Operu mini...

Sta mi je za ciniti? Gledao sam po netu nesto i ovde na forumu al' odgovori su uglavnom - to ti je skupo nemoj da pokusavas...
[ make_lele @ 07.09.2011. 18:21 ] @
http://www.mts.telekom.rs/index.php/podesavanje-racunara.html
[ FULLSOUND @ 07.09.2011. 21:42 ] @


Preko "bluetooth"-a

Molimo Vas da se pridržavate uputstva za instalaciju konekcije koje ste dobili uz Vaš uređaj.

Gledao sam preko kabla iako ga nemam valjda je sve isto jer nikakve dodatne opcije nisam imao kad sam kacio preko kabla i
nigde mi se ne nudi opcija za unos ovog dela: Na obeleženom mestu ukucajte +cgdcont=1, "IP","gprsinternet" i pritisnite OK sve sam pogledao al' nema...
Jedino da instaliram XP pa da probam :D

[Ovu poruku je menjao FULLSOUND dana 07.09.2011. u 22:56 GMT+1]
[ FULLSOUND @ 07.09.2011. 22:26 ] @
Uspeo sam ni sam ne znam kako 3 sata izgubih na ovo i na kraju evo rezultata

Edit: Dobra fora je sto moze da se proverava koliko je Mb potroseno dok surfujes bez prekida...
[ cimer @ 08.09.2011. 07:05 ] @
ja vec par dana idem preko mob-a na net, povezanog s kompom, (dok ne stigne adsl) brzina i vise nego katastrofalna,4-5kb/s,tel je SE K750i,povezan kablom s kompom...cak je sporije od dial-up-a blago vama s boljim telefonima sigurno ne idete preko gprs-a vec koristite neki brzi standard ili kako vec da ga nazovem....
[ zentriks @ 25.09.2011. 19:57 ] @
neka me neko ispravi ako gresim, ali ako se povezujes preko pc suita to ti je isto kao da koristis dial up, jedino sto ti koristis gprs kao nosac umesto telefonske veze. Zato se upisuju podaci od gprs-a. E sad kad nisam imao adsl, i ja sam koristio ovaj net, ali sa ubuntu-jem sam pravio konekciju koja je isla max brzinom 10-12 kb(gprs standard). Kako to na xp uraditi pojma nemam, mozda neko drugi zna...
[ dzul @ 25.09.2011. 20:49 ] @
ako hvatas 3g signal bice ti ta brzina... ja sam isao sa starom nokiom 6630 na net. imao sam pc suite instal, ali mislim da ga komp autom prepozna. isto sad sa androidom. samo sam upalio da u meniju da se ponasa kao modem i to je to. zar nema u pc suitu opcija da se ponasa kao modem tel?
[ Kiza KG @ 26.09.2011. 00:15 ] @
Nisam znao gde ovo da napisem ako nije za ovu temu prebacite u drugu
Cisto iz znatizelje na kartici na kojoj nemam kredita( 066 pripaid) koju povremeno koristim kucao sam adresu 0.facebook.com i odmah mi se otvorio moj profil sa naznacenjem Free acceses on Telekom Srbija network