[ yhaker @ 15.09.2011. 15:48 ] @
Voditelji jutarnjeg programa B92, Novo jutro, dobili su otkaze. Budući da je jutarnji program ove srbijanske komercijalne TV stanice imao slabu gledanost, čelnici B92 uručili su otkaze voditeljima jutarnjeg programa.

"Jutarnji program na B92 nije zaživio onako kako su rukovodeći ljudi očekivali, tako da je odluka o ukidanju ove forme brzo donijeta. Prva jutarnja emisija Novo jutro krenula je 16. maja, tako da su ova četiri mjeseca bila dovoljna da shvate da to nikako ne funkcioniše, jer je gledanost veoma mala" - izjavio je neimenovani izvor za Pulsonline.

Veliki broj ljudi je bilo angažovano na ovom projektu. Četvero voditelja jutarnjeg programa odmah su obavješteni o otkazima.
Veliki broj ljudi bio je angažovania oko Novog jutra te nije poznato šta će sa njima biti, a moguće je da neko od njih bude angažovan za druge emisije na B92.

PR služba B92 je izjavila da ova stanica u sklopu svoje nove programske sheme neće emitovati jutarnji program te da će se posvetiti mlađoj populaciji gledalaca u tom terminu. Ovaj dio dana na B92 biće posvečen mladima kroz kvalitetne edukativne emisije i crtane filmove. Također, svakog jutra gledaoci mogu očekivati mnogo sporta, novih emisija, serija i filmova. Nova programska shema B92 počinje 26. septembra ove godine.

link
[ dukanizi @ 15.09.2011. 16:19 ] @
"Dizanje" je bilo, ako se ne varam, prilicno gledano. Ne znam zasto su menjali?!
[ veljko_svrljig @ 15.09.2011. 18:46 ] @
mislim da su voditelji dizanja presi na RTS ...ako se ne varam i to radio stanica, znam da se ukljucju u jutrarnji program!!!
[ dukanizi @ 15.09.2011. 19:06 ] @
To su Gorica Nesovic i Dragan Ilic koji vode emisiju "Budjenje" na prvom programu radio Beograda.
Na B92 je bas bila emisija uzivo koju su vodili ona barbika i onaj cvikeras, zaboravio sam im imena.
Gorica i Dragan su se samo povremeno ukljucivali, a i tada su vodili radio emisiju.
[ vaske71 @ 15.09.2011. 19:09 ] @
Da da evo i vesti koja je vec bila http://www.smedia.rs/zabava/ve...-presli-na-RTS-panika-B92.html