[ nnnikola @ 18.02.2004. 19:54 ] @
imam comapqov pocket pc sa windows ce
problem je sto ne mogu da prebacim adresar (contacts) sa njega na pc sem ako ne idem preko nekog win exchange servera.

postoji li alternativno resenje? da se digne neki drugi server na lokalnom racunaru??
ili da se koristi neki drugi program??

bitno mi je samo da imam program na pcu za kontakte na kome cu otkucati sve kontakte i posle prebaciti u pocket pc i naravno da kasnije mogu da ih sinhronizujem
[ Ivand @ 18.02.2004. 22:56 ] @
cini mi se da je Microsoft ActiveSync resenje koje tebi treba mozes ga dzabe skinuti sa microsoft sajta.
[ nnnikola @ 19.02.2004. 09:18 ] @
da preko njega sam i probao...
on ide uz pocket pc...

ali u konfoguraciji samog programa se trazi adresa servera da bi mogao da sinhrozujem kontakte, kalendar i notes
[ Role @ 19.02.2004. 09:50 ] @
To ti active sync radi automatski ako koristis outlook za kontact mnager

Daj detaljniji opis sta te buni
[ Role @ 19.02.2004. 09:52 ] @
Gresis sto ides preko servera . To iskljuci i prijavi se kao guest pri prvoj sinhronizaciji . Prvu sinhronizaciju ces ostvariti ponovnom instalacijom actsync-a.

[ nnnikola @ 19.02.2004. 13:57 ] @
jooj...ocu da poludim...vec danima pokusavam ali ne ide..
intalirao sam outlook i activ sync 5 puta iz pocetka ali nikako da proradi

sve sinhronizuje sem kalendara, kontakta i inboxa i za njih napise "Sync status is on the device"

skinuo sam i neki dodatak za outlook "outlook pocket contact synchronizer" i kada kliknem na dugme u outlooku "outlook pcp" pise kako je sinhronizovao kontakte a u nije se nista promenilo....