[ dr placebo @ 27.09.2011. 16:24 ] @
Pre nekoliko dana registrovao sam sa na AdSense. Međutim, posle nekog vremena stigla mi je sledeća poruka od njih:

Citat:
Poštovani/a,

Hvala vam što se interesujete za Google AdSense. Prilikom pregleda vaše prijave primetili smo da se informacije o vašem nalogu podudaraju sa već odobrenim AdSense nalogom koji je povezan sa adresom [email protected]. Pošto naša pravila zabranjuju postojanje više istovetnih naloga, u ovom trenutku nismo u mogućnosti da prihvatimo vašu novu prijavu. Međutim, imajte na umu da kôd oglasa iz svog naloga možete da koristite na bilo kom veb sajtu koji ne krši smernice programa.


Na znam šta bi to moglo da znači pošto je ovo prvi put da šaljem njima podatke. Nemam nikakve veze sa tom adresom [email protected] koji su mi oni naveli u mejlu.
[ coldreaver @ 13.10.2011. 20:28 ] @
I mene bi jako interesovao odgovor posto sam imao istih problema:

"Poštovani/a,

Hvala vam što se interesujete za Google AdSense. Prilikom pregleda vaše prijave primetili smo da se informacije o vašem nalogu podudaraju sa već odobrenim AdSense nalogom koji je povezan sa adresom [email protected]. Pošto naša pravila zabranjuju postojanje više istovetnih naloga, u ovom trenutku nismo u mogućnosti da prihvatimo vašu novu prijavu"

Ako nadjes odogovor molim te posalji mi na [email protected].