[ trazismene @ 02.10.2011. 18:17 ] @

Interesuje me da li je u planu NAV akademija za ovu godinu (novembar)? Na sledecem sajtu sam procitao clanak iz aprila ove godine gde se za novembar najavljuje obuka: http://www.bgsvetionik.net/novosti/besplatna-nav-obuka.html .

Da li mozda neko od partnera (Adacta, Merit, NPS) ima u planu da organizuje nesto slicno?

[ totovic @ 06.10.2011. 13:01 ] @
Organizaciju svih prethodnih, ali i budućih NAV akademija vrši Microsoft. Partneri pomažu u organizaciji, pre svega u organizaciji pojedinih predavanja. Na vesti koju si naveo, piše sve što je potrebno, a da li će u skladu sa njom biti NAV akademije, ostaje da kaže Microsoft. Najbolje je da se prijaviš na mail adresu koju su naveli, pa da sačekaš odgovor.
[ trazismene @ 06.10.2011. 15:26 ] @

Cudno je da nema ni jedna informacija na drugim sajtovima i da niko nista nije cuo. Mozda je pogresna informacija na sajtu. Zvao sam i privrednu komoru i Zorana Subica (akademski programi) i FON i ETF. A na adresu [email protected] sam poslao mejl bas davno i nema odgovora.
[ High Spirit @ 07.10.2011. 09:44 ] @
Ako te stvarno zanima, možda možeš da se prijaviš na Sinergiju (MS daje neke besplatne ulaznice studentima) i tamo potražiš informaciju. Biće i svi partneri i predstavnici MS.
[ trazismene @ 04.11.2011. 17:37 ] @
Video sam info za besplatne karte ali sam nazalost izmedju zavrsenih osnovnih i upisa na master tako da ne bih mogao da ih dobijem. Video sam neka predavanja na LIVE E TV-u. Hvala u svakom slucaju