[ svadjalicacica @ 05.10.2011. 10:17 ] @
Citat:
Svi Telenor pripejd korisnici imaće dve nove ponude koje im omogućavaju da razgovaraju za 10 para po minuti u Telenor mreži ili da za 10 para šalju SMS poruke u nacionalnom saobraćaju, zahvaljujući servisu „Moj meni“.


Videla sam to ovde: http://www.itresenja.com/mobile-and-gadgets/minut-razgovora-10-para/126215358/
[ zemun88 @ 08.10.2011. 23:48 ] @
Za ovakve stvari treba postaviti kompletan tekst sa Telenorovog sajta i url izvora, a ne videla ovde ili onde. To nije kompletna informacija
[ freeworld @ 13.10.2011. 14:18 ] @
Da ne otvaram novu temu,na broju kojim sam kupio polovinom januara 2011 a koristio do polovine aprila dobio sam promotivnu ponudu da uplatom 200 dinara dobijam 1000 minuta u telenor mrezi i 1000 poruka u nacionalnom saobracaju koji vaze mesec dana.Na staroj telenorovoj kartici sam ovu ponudu dobio februara 2010 godine i to 4 meseca za redom.Na novoj samo sad.Izgleda da je dzabe da se ne koristi kartica u nadi da ce ti dati ovakvu ponudu jer po broju oni izgleda daju samo jedanput.
Edit:Moja greska,sad sam ukljucio i staru karticu i tu dobio apsolutno istu ponudu,cak je i rok za uplatu isti,25 oktobar,tako da mislim da je ovo sistemska ponuda za neaktivne korisnike.Zato ukljucite svoje neaktivne kartice,mozda ce i vama stici ovakva ponuda ;).