[ Obby @ 07.10.2011. 21:30 ] @
Pre par meseci sam hteo da instaliram na moju 5800XM aplikaciju koja menja izgled ekrana u iPhone. Da bih to uradio, morao sam da "potpisem" sam program i to sam uradio preko onog kineskog OPDA web site-a.
Sada hocu da ubacim SPB mobile shell ali ne mogu jer mu je potrebno potpisivanje. Naravno, nisam sacuvao sertificate i key fajlove na racunaru a oni su mi potrebni za program koji radi "potpis". Ovaj sajt ih ima sacuvane na mom nalogu ali ja njemu vise ne mogu da pristupim i skinem sta mi treba bez "donacije" od 20 EUR!!
Da li neko zna na koji nacin mogu sada da dobijem taj sertificate i key file? Postoji li jos neki sajt ili nesto drugo?
[ Obby @ 08.10.2011. 14:53 ] @
Never mind... resen problem.
Btw, ovaj SPB mobile shell za 5800XM jeste lepa stvar ali mnogo komplikovana. Instalirao sam ga, igrao se par sati i izbrisao.
[ nenadtosicshone @ 29.02.2012. 16:35 ] @
Pomazi brate,cekam na OPDA 7 dana.Ranije sam u C5 ubacao onaj phonetorch,sad nmg da dobijem cer i key fajlove nedelju dana(tada mi je,ako se dobro secam stiglo za 24h)Isao sam i na druge sajtove (andy.ehandysoft) i slao sam nokiji mail-ove ali niko nije kreirao cer i key...Kako si ti dobio i jel mozes da mi pomognes,bicu ti zahvalan...VEOMA