[ vladimir88net @ 20.10.2011. 13:19 ] @
Interesuje me jedna stvar. Kao dobitnik jedne stipendije sam se obavezao da ću određeni vremenski period raditi u zemlji. Ali, ponekada mislim da me ne zanima oblast koju sam završio, pa bih voleo da znam koji bih posao mogao da radim, da budem formalno evidentiran kao zaposlen i na taj način ispunim tu obavezu, a da mi taj posao ne oduzima mnogo vremena i novca. Nije mi važno da li ću nešto zaraditi, važno mi je samo da ispunim obavezu, i da ne budem u minusu.
Sigurno se pitate zbog čega ne bih radio? Razlog leži u činjenici da bih voleo da završim možda neke druge studije i možda radim neke druge stvari, što znači da ne bih gubio vreme, samo bih ga iskoristio na način koji meni odgovara.
Koje bih poslove po vama mogao da pokrenem ili čime da se bavim, a da ne gubim mnogo vremena i novca ukoliko bi ta ideja podrazumevala pokretanje nekog sopstvenog biznisa? Najprostija ideja jeste otvaranje neke prodavnice i rad u njoj ili možda nekog d.o.o ili angažovanje kao preduzetnika. Ne znam ni sam. Voleo bih da čujem vaše ideje i iskustva.
Hvala unapred na idejama i savetima.