[ Dexxxl @ 24.10.2011. 17:40 ] @
Da li je negde moguce pronaci crkveni kalendar za 2012. (pravoslavni, SPC) u vektorskom ili nekom printabilnom obliku (PDF i sl)?
[ vgpapi @ 11.11.2011. 10:06 ] @
Bice ovde neko vreme...

http://www.juscentarvg.com/srpski_kalendar2012.pdf
[ Dexxxl @ 12.11.2011. 20:18 ] @
Hvala puno.
Imaš piće!
[ jocaca @ 24.11.2011. 19:16 ] @
Ne mesam se u namenu gore navedenog fajla ali bih samo naveo da je kalendar SPC zasticen hologramom i serijskim brojem za razliku od onog sa ulice.

Vecini vernika (govorimo o onima kojima razlika izmedju "originala" koji je 60din. i ulicara koji nije ispod 30din. nije bitna) je bitna verodostojnost pa s obzirom da se kalendar kupuje jednom godisnje razlika je totalno nebitna.pogotovo sto je verovatno bilo i mahinacija sa tacnoscu podataka u kalendaru.

Pozdrav
[ mrkii @ 02.01.2012. 12:51 ] @
Pa zar je neophodno zastititi crkveni kalendar hologramom i serijskim brojem?
Znaci postoji krekovana verzija crkvenog kalendara? :)
Steta sto nisam u verskom fazonu jer bi mi bolo licno zadovoljstvo da koristim krekovanu verziju.

[ jocaca @ 15.01.2012. 11:32 ] @
Citat:
mrkii: Pa zar je neophodno zastititi crkveni kalendar hologramom i serijskim brojem?
Znaci postoji krekovana verzija crkvenog kalendara? :)
Steta sto nisam u verskom fazonu jer bi mi bolo licno zadovoljstvo da koristim krekovanu verziju.


Mislim da jeste jer ljudi koji kopiraju najblaze "ponegde pogrese" pa ne bude isto original i "crack-ovana" verzija.
"Crack-ovana " verzija ne postoji ali je tebi verovatno interesantno da sebe smatras "stvaraocem" jednog takvog termina.
Iako nisi u "verskom fazonu" autorska prava su nesto sto bi postovao da si ti ostecen.
Stampanjem kalendara koji ima greske bi bili osteceni najvise vernici.

Izvini ako je nesto receno kako tebi ne odgovara,samo sam zeleo da iskreno kazem sta mislim.

Pozdrav