[ illegal90 @ 25.10.2011. 21:31 ] @
Treba mi pomoc od vas, ljudi koji se mozda malo vise razumete u ovakve stvari :) Naime, cuo sam da postoje programi preko kojih mozete da pratite SMS poruke i pozive od odredjene osobe koju prisluskujete :) Po navodima na netu, kad osoba zavrsi razgovor , razgovor je snimljen i salje se na mail adresu koju ste definisali kad ste instalirali program na telefon od osobe koju prisluskujete. Isto tako vazi i za sms poruke, na mail vam stizu odlazne i dolazne poruke od iste osobe. Ovo mogu neki serviseri da vam ugrade ali za 150-200 eura sto je preterano... I navodno ovo moze da se stavlja samo na symbian telefone iako negde pise da moze i na android i blackberry. E ovako , ja vas molim da ukoliko neko zna KOJI je to program tacno, neka mi kaze da ga ja skinem i instaliram na telefon i za koju je platformu, da znam koji telefon da pisem. Znaci treba mi tacan naziv programa, upustvo za koriscenje itd.. da me ne deru ovi sto uzimaju nenormalne pare za to. I molim vas odgovarajte ako znate a ne po logici nekoga ko ne zna, neke pretpostavke da iznositi i stvari tipa "cuo sam od ovog i onog ali ne znam tacno" :) Hvala unapred :d


ZA ADMINE: Znam da ovakav topic postoji ali u svakom se islo u offtopic, nije bilo konkretnih odgovora i zato sam ja ovo postavio, te vas molim da mi NE OBRISETE topic
[ Jbyn4e @ 25.10.2011. 23:05 ] @
I u ovom ce se ici u offtopic :)