[ predatorx7 @ 02.11.2011. 22:56 ] @
Zanima me ima li jos prodavnica u Srbiji koje primaju paypal. Tipa www.011shop.rs

Ne mora biti prodavnica garderobe, ovako uopsteno, postoji li jos neka ?
[ bakara @ 02.11.2011. 23:27 ] @
Meni to deluje kao najobicnija slicica.
Ubacio u korpu i hocu da platim ali ne nudi mi paypal nego pise porucite, a ja hocu da platim....
[ tdjokic @ 02.11.2011. 23:55 ] @
Mislim da je ovde prisutan izvestan nesporazum. Sajt je namenjen razlicitoj publici. Nedavno mi je brat dolazio ovamo (iz SAD) i raspametio se - luta po gradu i trazi nekakve majice, otuda familija porucila nesto, pojma nemam sta, ali se prodaje. E, zbog njih se prima PayPal.

Krecemo odavde - http://www.011shop.rs/ Ako se spustite sasvim dole na stranici, u sivo podrucje kod onih slikica PayPala i ostalog, naci cete razne linkove. Jedan od njih je i "Plaćanje za kupce iz Srbije". Kliknete i dobijate sledece - "http://www.011shop.rs/page/placanje-za-kupce-iz-srbije" - Plaćanje se vrši pouzećem, a pošiljka obično stiže na vašu adresu za 2-5 dana. Troškovi slanja iznose 250.00 din.
Svaki kupac će uz svoju pošiljku dobiti fiskalni račun na kojem će biti iskazana cena artikala koji su naručeni, cena troškova isporuke, kao i PDV.

Gotova prica o "primanju PayPal-a u Srbiji".

Ako se vratite korak nazad, na ono sivo pored slika, naci cete jos nekoliko linkova:

# Uplate kreditnom Karticom / Pay Pal-om
# Uplate Preko Western Union-a
# Uplate Preko Banke

i to je od prilike kao da kupujete preko amazona, ebay itd. Klik na prvi, bas ovaj o kome pricamo, vam daje sledece objasnjenje:

"Uplate kreditnom karticom / Pay Pal-om

Da biste platili kreditnom karticom, ili preko Pay Pal-a, potrebno je da po popunjavanju narudžbine (pošto upišete vaše ime, prezime, adresu itd) pritisnite dugme "UPLATA PREKO PAY PAL-a/KREDITNE KARTICE". Potom ćete ući na sigurne stranice Pay Pal sistema.
Tamo ćete moći da odaberete opciju plaćanja vašom krticom ili sa vašeg Pay Pal računa."

Eto, sad je jasnije. Ako imate PayPal - moze. Jos se i tekst na sivoj povrsini pojavi na engleskom itd.