[ b2b @ 21.02.2004. 13:09 ] @
Da li ima resenje za sledeci problem:
Imam film -BruceAlmighty-, slika je super ali nema zvuk
ne pomaze promena plejera i sl, kao ni BadCopy
Da li moze da se to naknadno nasnimi ili nesto slicno
[ fanfon @ 21.02.2004. 14:30 ] @
Probaj da instaliras AC3 filters ako nemas i ffdshow. Mozda ti to pomogne. Veoma je vazno da se kodeci i filteri instaliraju o redosledu. Probaj da film pustis u Windows Media Player-u ako nisi, meni je pomoglo kod par filmova gde nije bilo zvuka.
[ b2b @ 21.02.2004. 16:48 ] @
sve sam to vec ptobao i nema rezultata
[ dzezer @ 21.02.2004. 18:02 ] @
Instaliraj najnoviju verziju DivXBundle i mora ti raditi zvuk a ako neradi onda ti to CD nevalja
[ u_m @ 21.02.2004. 19:47 ] @
ucitaj taj film u virtualdub i pod "file information.." vidi sta ti pise u "audio stream"

ako tu kaze da nemas nista, onda se pozdravi od zvuka.

a ako imas, mjenjaj kodek, probaj XviD, ili vidi sta ti virtualdub kaze koji je kodek

A mozes da sa virtualdub-om i pustis film i ako ima audio stream on ce da ga pusti.
[ ducker @ 21.02.2004. 23:48 ] @
Probaj da instaliras micro DVD 2. Tvoj problem je najverovatnije sa kodecima za zvuk, a ovaj plejer pokazuje koji ti kodek fali (ako ti fali), pa ga skini sa neta. Mada kad bolje razmislim mozes i da se prikacis na net, otvoris windows media player u opcijama mu namestis da skida kodeke automatski, pokrenes film i cekas da danloduje kodeke. Probaj ne skodi :)
[ fanfon @ 22.02.2004. 10:46 ] @
Takodje mozes da pogledas sa GSpot-om. On ce ti javiti koji audio i video kodeke imas i koji su ti potrebni da bi pogledao film. Posle ih je lako pronaci...