[ veselinv @ 15.11.2011. 16:50 ] @
Kao sto sam naslov kaze,kako da resim problem Francuskih HD kanala iz Canalsatellite paketa koji ne rade na cccam-u 2.21.Pozeleni S od seca kartice ali slike nema.Jedino mi radi Cine+ premier HD. Da li treba nekakva prio lista ili sta drugo? To nikad nisam imao ni na drimboksu niti na VU.Ako je to u pitanju,kako ga napraviti da radi?
[ juann @ 15.11.2011. 18:33 ] @
Citat:
veselinv: Kao sto sam naslov kaze,kako da resim problem Francuskih HD kanala iz Canalsatellite paketa koji ne rade na cccam-u 2.21.Pozeleni S od seca kartice ali slike nema.Jedino mi radi Cine+ premier HD. Da li treba nekakva prio lista ili sta drugo? To nikad nisam imao ni na drimboksu niti na VU.Ako je to u pitanju,kako ga napraviti da radi?

Imaš na raznim forumima po netu tu "Cccam prio" pa negde skini najsvežiju, preuredi da ti prvi provajder bude Viacc (npr 0500:032830 #CSAT) a ne Seca, i tako će ti raditi.
[ commando @ 15.11.2011. 21:38 ] @
Ne mislim da je to do prio liste nikad je nisam koristio u dm i sve uredno radi. Pre ce biti da taj server ne valja ili nema taj caid. A ako nece tako bez prio da otvori taj drugi caid nece ni sa prio. Reboot dm i mora da radi. Il reboot na serveru kod davaoca usluga, to je isto moguce da zaglupi. A on ti daje preko oscam pa pobrljavi mako ponekad, hehe
[ veselinv @ 15.11.2011. 22:05 ] @
Probacu veceras,ali je vec par meseci tako,a ja nikako da se setim da trazim resenje problema.Mislim da su sami Francuzi nesto prchkali,koliko se secam letos...
EDIT: Ubacio neku novu prio listu ali ne znam kako je editovati...I dalje radi samo jedan HD kanal na hop1.

[Ovu poruku je menjao veselinv dana 16.11.2011. u 01:09 GMT+1]
[ bucko1967 @ 16.11.2011. 11:58 ] @
to ti je naj verovatnije do image-a.i ja sam do skoro imao taj problem.koristio sam image gemini.sad koristim OpenPLi i sve radi normalno.probaj neki drugi image pa vidi kako se ponasa.
[ raikkonen @ 16.11.2011. 13:46 ] @
Mislim da je pogresno ubacivati prio liste koje nadjes na NET-u. Najbolje je da za svoje potrebe kreiras sopstvenu prio listu pomocu plugin-a CCcam Prio Maker. Aktuelna verzija ovog plugin-a je 0.5.