[ shonenzy @ 15.11.2011. 19:31 ] @
E imam mali problem danas sam prebacivao programe sa jedne particije na drugu i krenuo sam da prebacim chrome pokusavao sam da prebacim tako da nadjem folder sa programom i odaberem cut(iseci) a zatim otisao na drugu particiju i stisnuo paste posle kada sam pokusao da pokrem chrome nista se nije desavalo,pa sam ga obrisao rucno i kada sam pokusao da ponovo instaliram izbacuje mi neku gresku-kao pise da je vec instaliran na kompu a nigde ga nema ni jednoj ni na drugoj particiji

Molim vas sto pre da mi pomognete jer na net ulazim preko opere koja je zesci krs -.- kao i mozilla

P.S. nadam se da nisam promasio forum
[ sttevann @ 16.11.2011. 07:41 ] @
Zašto bi prebacivao već instalirane programe metodom copy paste?

Pokušaj da ga iz add or revome programs (ili programs and features, ako si na win 7) ukloniš regularno, uninstall, pa da ga posle instaliraš ponovo.
Ili ako ne može tako, onda nadji na netu i skini "Windows install clean up", i instaliraj ga. On će ti izlistati sve programe koji su ti instalirani na računaru, selektuj chrome, obriši, pa ga ponovo instaliraj na željenu lokaciju.
Ali u svakom slučaju, ako imaš problem sa prostorom na windows particiji, predlažem ti da ili kopiraš neke obične fajlove koje tamo imaš(filmove,muziku, i sl), ili da reinstaliraš windows a da pre toga povećaš veličinu sistemske particije, nije pametno ostajati bez free prostora na njoj.
[ calexx @ 16.11.2011. 08:34 ] @
Prebacivanje ili brisanje programa tako što se folder briše ili prebacuje baš i dovodi do toga da sve postane žešći krš. Ako si već tako radio, onda će uskoro sve da se tako ponaša. Ako više ne dozvoljava uninstall, vrati to što si prebacio tamo gde je bilo pa ga deinstaliraj i ponovo instaliraj na drugu particiju ... mada je ipak najbolje da sve bude zajedno. Vrlo je moguće da bi pravo rešenje bila reinstalacija celog sistema kojom ćeš da opraviš ta premeštanja i probleme koji se javljaju.
[ shonenzy @ 16.11.2011. 13:31 ] @
nasao resenje za chrome evo ako nekom treba klik
[ sttevann @ 16.11.2011. 13:58 ] @
Nije problem da nadješ rešenje za tu situaciju sa chrome, ali je poenta što si verovatno i ostale programe tako zeznuo, tako da ti ne gine reinstalacija...
Srećno u svakom slučaju.
[ shonenzy @ 16.11.2011. 18:10 ] @
nisam zeznuo ostale programe jer nisam nista ni prebacio samo mu documents i cs koji radi sad nista vise ne diram xD