[ herzog @ 22.11.2011. 12:27 ] @
Dobio sam poruku sa 4-cifrenog broja koja reklamira neke
erotkse slike ili tako nesto , i sada pise da je odjava
od takvih poruka neki drugi 4-cifreni br. , pocetkom na 2
i da je to besplatno. Jeli to stvarno besplatno?
[ Java Beograd @ 22.11.2011. 13:27 ] @
Brate, kakav biser !

Dake, sad mi treba da gledamo u pasulj i da skontamo sa kog si ti to broja dobio poruku, i da onda svakako zaključimo da jeste ili nije besplatno, ako se odjavljuje na broj koji počinje sa 2. Sva sreća da si bio toliko dobre volje da nam odaš tajnu da je broj četvorocifren ! Baš si ljubazan.
[ make_lele @ 22.11.2011. 13:31 ] @
Ma lik se samo izmotava po forumu. Samo pogledaj njegove prethodne poruke.
[ herzog @ 22.11.2011. 13:42 ] @
Ne izmotavam se , bar ne sada.
Odakle ova poruka uopste u mom telefonu?
Ako je uz znanje MTS kompanije (sto bi moralo biti jer moj Sony
nikad ne upise caller_name, sto je ovde slucaj, FunZone..),
onda je to nedopustivo (uznemiravanje porukom itd, no onda je verovatno
odjavljivanje besplatno...) . AKo je bez znanja MTS ovo desavanje,
onda vam skrecem paznju na FunZone, broj pocinje sa 4 : ] ukoliko
uopste nameravate da se suocite s ovim problemom :S

EDIT : 4477 (za sadrzaj) i 2764 (navndono , za odjavljivanje)





[Ovu poruku je menjao herzog dana 23.11.2011. u 18:34 GMT+1]
[ Zlatni_bg @ 04.12.2011. 02:58 ] @
Bilo je ranije reci o slicnoj stvari... Nemoj odgovarati na slicne poruke, i meni se desavalo da stignu. Stigne ti poruka da posaljes "ODJAVA" ili nesto drugo na neki broj, a u sustini, posto nisi nigde prijavljen, nemas ni zasto da se odjavis...

I onda, kada ti posaljes tu poruku za odjavu, ili ti skinu dosta para sa racuna zbog toga sto si poslao poruku na cetvorocifreni broj, ili se u sustini prijavis na neki servis sa kog ce ti slati kojekakve poruke, koje ces placati isto nesto bolesno...

Jednostavno, ukoliko se nigde niste prijavljivali, nemojte se ni odjavljivati. Nece vam niko skidati kredit niti prijaviti na neki servis ukoliko to sami ne uradite.
[ owim @ 05.12.2011. 14:39 ] @
Citat:
Zlatni_bg: Jednostavno, ukoliko se nigde niste prijavljivali, nemojte se ni odjavljivati. Nece vam niko skidati kredit niti prijaviti na neki servis ukoliko to sami ne uradite.

Ili dok to neko drugi ne uradi za vas! Bilo je ovde primera namerne prijave drugih korisnika preko web-a, što su ovi jedna otkazivali kasnije. Kao što neko može tvoj email da prijavi na 10 bezveznih email newletter-a za 3min i zatrpava ti inbox, bar dok se ne snađeš. A oni rasprodaju tvoju mail adresu, pa kreću novi spam-ovi.