[ opanakk @ 01.12.2011. 20:56 ] @
Pozdrav


Obnovio sam svoj domen jedan dan nakon što je istekao. Međutim, ni nakon više od 30 sati od obnove, on nije u funkciji. Svaki put kad pokušam da pristupim svom sajtu (forumu), dobijam stranicu sa obaveštenjem da je domen istekao i link za njegovu obnovu. Neki put uspem da pristupim forumu, ali nakon par minuta provedenih na njemu, opet dobijam isto obaveštenje.
U kontaktu sam sa nekim članovima svog foruma, i oni takođe kažu da imaju isti problem kao i ja.


Da li ste nekada imali sličan problem ili možda znate šta je u pitanju, i kako da rešim to?

Domen je registrovan preko mojhosting.eu.
[ view @ 01.12.2011. 21:25 ] @
Trebalo bi da proveris Nameservere svog domena da li su dobro podeseni jer kada domen istekne nameserveri na tvom domenu se resetuju na default onako kako je to domain registar podesio.

Nadam se da imas pristup podesavanju nameservera jer mnogo provajdera i dan dans ne dozvoljava tu mogucnost svojim korisnicima.
[ opanakk @ 01.12.2011. 21:32 ] @
Nameserveri su dobro podešeni.
[ view @ 01.12.2011. 21:49 ] @
Najbolje bi bilo da kazes o kom domenu se radi da bih mogli malo vise da ti pomognemo.Dao si nam informacija toliko da do sutra mozemo da vrtimo prazne price a da ti ne pomognemo.
Mozes i na PM da mi posaljes naziv domena pa cu pogledati malo bolje.