[ DimitrijeZZ @ 03.12.2011. 06:39 ] @
Ima li smisla imati twitter nalog, ako se nema web na mobilnom ?

Celo pitanje je u naslovu, nisam morao ponovo da pisem.
[ Milos911 @ 03.12.2011. 09:14 ] @
Nemas uopste internet konekciju na telefonu, ili samo nemas browser koji podrzava internet? Ako je drugo, probaj mini operu, a i za twiter imas brdo java aplikacija...
[ djricky @ 03.12.2011. 09:36 ] @
naravno da ima smisla...
mobilni operateri u Srbiji preko broja 40404 prihvataju twitove, a preko istog broja dobijate SMS svaki put kad vas neko pomene, ili neko od ljudi koje pratite twituje...
[ DimitrijeZZ @ 03.12.2011. 10:33 ] @
Hvala puno !
Ja sam na 064 , verovatno imaju tu mogućnost ?

Dakle, tvitovi se šalju kao sms ? Da li samo šalju obaveštenje da je tvit dobijen, ili šalju tvit ? Da li to na neki način "kvari doživljaj" tvitovanja ?

Moj telefon je model star 3 godine , i ima neki brauzer koji ima probleme sa java i flash sadržajima, najčešće "samo" ne može da ih prikaže, ali se ponekad čak i blokira.
Na tom modelu nema nikakve mogućnosti dodavanja instalacija softvera.

(Ali elitesecurity se lepo otvara, samo se ne vide baneri koji su flash, što i nije tako loše)
[ SlobaBgd @ 03.12.2011. 11:51 ] @
Telefon star tri godine nema mogućnost dodavanja i instalacije softvera?
Teško...
Moj prastari (trenutno neispravan) SE T610 mogao je da primi mnoge Java aplikacije.
Proveri ti to malo bolje... Koji telefon je u pitanju?
[ ColdKeyboard @ 03.12.2011. 14:18 ] @
Ako ti telefon ima web browser trebalo bi da mozes da odes na m.twitter.com i da pregledas mobile verziju twittera
koja je prilagodjena za mobilne telefone.

Ne znam koji model telefona imas ali ako radi na Javi onda mozes skinuti neku aplikaciju za twitter i instalirati je na telefon.
Tesko da ces skinuti preko telefona ali mozes skinuti na racunaru pa preko kabla ili BT/IC-a prebaciti sebi na telefon.

Takodje tacno je da twitter podrzava primanje i slanje update-a preko sms-a ali nisam provjerio koliki je dnevni limit i kako
je rijesen problem spamovanja, jer zamisli da 20 ljudi koje pratis odjednom posalju update i tebi stigne 20 poruka za redom...
mislim da bi se na tom tvom starom telefonu inbox napunio za par sati :)

Ako hoces bolje da ti pomognemo napisi nam koji je model telefona i (za)sta ti kontretno treba twitter na mobilnom.
[ Backy @ 03.12.2011. 15:46 ] @
ja imam fb na nokiji 3310... sms sve rešava :D spam se vrlo jednostavno kontoliše, možeš da namestiš da ti ne stižu poruke noću i slično... verovatno i twitter ima slične opcije, al na njemu mi ljudi slabo pišu :D
[ Milos911 @ 03.12.2011. 16:50 ] @
Ako mozes da otvoris es, moci ces sigurno i tviter. A i sigurno ima mogucnost instaliranja aplikacija, idi na m.getjar.com pa proveri mozes li nesto da skines (imas i pretragu, ako ces da trazis tviter aplikaciju). Get jar ce ti automatski prepoznati telefon i ponuditi aplikacije.