[ kokoivanja @ 09.12.2011. 13:23 ] @
Imam navigaciju Blueberry 432 i već duže koristim na njoj Igo 8 na internoj memoriji.Inače imam i memorijsku karticu od 2 GB.Pre nekoliko dana rešim da probam Garmin XT na memorijskoj i evo,već sam osedeo. Našao sam nekako verziju za Win ce 6,ubacio neku staru mapu(za početak da vidim da li uopšte radi)Adriaroute 2.20, pokrenuo je,ali nikako ne mogu Garmin da povežem sa GPS uredjajem.Stalno skenira i izbacuje obaveštenje da proverim da li je GPS uredjaj uključen? Onda sam pročitao da treba verzija Portsplittera 1.31,skinuo sam je i probao nešto da namestim,ali neće.Kada u Portsplitteru pokrenem port,iz padajućeg menija imam samo gps COM1,a ispod još dva serijska kabla UART0 I UART1.U samom uredaju (ne u Win ce,već u onom početnom programu)u GPS testu piše da je baud rate 4800,ali za port nema ništa.U IGO 8,znam da port nisam ni podešavao,verovatno je na automatsko.Inače,u garminu mi se ne pokazuju karte,a otključao sam ih kao i Garmin.Molim za pomoć.Može i na PM!
[ Predrag Supurovic @ 09.12.2011. 20:02 ] @
Najbolju pomoc ces dobiti na www.garmin.rs
[ kokoivanja @ 09.12.2011. 21:43 ] @
@Predrag Supurovic,Garmin sigurno ne pomaže pirateriju.U medjuvremenu sam uspeo da ubacim otključanu kartu SCG Route 2.50 NT i mogu da je otvorim u Garminu.Ali i dalje ne mogu da povežem Garmin sa GPS uredjajem.
[ ventura @ 09.12.2011. 21:52 ] @
Pa ni ovaj forum ne pomaže pirateriju.
[ kokoivanja @ 09.12.2011. 21:59 ] @
Moje pitanje kako da povežem Garmin sa GPS uredjajem nema veze sa piraterijom,ali sigurno neću dobiti odgovor na oficijalnom sajtu Garmina,jer uredjaj nije Garmin,već Blueberry.Onaj koji već ima neki GPS uredjaj sa operativnim sistemom Windows CE 6,a koristi na njemu Garmin,možda zna rešenje,pa zato i molim za pomoć.
[ Predrag Supurovic @ 09.12.2011. 22:02 ] @
Pa neces dobiti pomoc za pirateriju. Lepo se javi Garminu i oni ce da ti obezbede sve sto treba.