[ alokin_n @ 13.12.2011. 09:24 ] @
Pozdrav

Prvo pitanje je u vezi kupona.
Koliko se puta kuponi mogu koristiti na jednom nalogu?
Postoje kuponi koji mogu da se iskoriste samo ako se ni jednom ranije nije koristio kupon, to znam sigurno. Interesuje me da li postoji druga vrsta kupona koja nije vezana za to koliko puta si ih koristio ranije.

Drugo, da li gogole otkriva i kaznjava otvaranje visestrukih naloga za koriscenje tih kupona. Ukoliko pretpostavimo da je ogranicenje na jedan kupon po nalogu, da li kaznjava ako otvoris novi nalog, napravis reklamu i platis onih pocetnih 10$ sa svojom karticom koju vec imaju u sistemu?

Unapred hvala
[ Dexic @ 13.12.2011. 09:59 ] @
Ima kupona koji se mogu koristiti bez obzira na prethodno koriscenje. To su obicno gift-vouchers a ne oni new-account kuponi, tj. neko ih je u sustini platio i poklanja ih!
Jednom sam samo nasao takve kodove, u sustini preskupo su se prodavali da se cimam (jer nije imao neki vece vrednosti od 30$ a samo 4-5 ih je imao covek). Po stranu sto nisam bio siguran da li su pravi mada je imao dobar seller rating.
Imas forum gde se prodaju cesto AdWords kuponi, cesljaj ga jednom dnevno, verovatno ce naici barem 2-3 mesecno, sto je sasvim dosta.

Ja imam 3 naloga, na iste keywords, ali sve razlicite kartice :) Mislim da ne pravi Google probleme, medjutim, za 50$ da se cimam svaki put da pisem opet keywords... jok :(
[ alokin_n @ 13.12.2011. 10:03 ] @
A kako da znam dal je kupon za prvu upotrebu ili moze bez obzira na to koliko si put koristio?
To jedino da pitam tog od koga kupujem?