[ torb-d-man @ 22.12.2011. 11:23 ] @
Imam problem u mom Outlooku gde pregledam elektronsku poštu.
Naime od pre dan dva svi mejlovi koje dobijem i vidim ih u inboxu imaju naslov moje ime kao da sam sam sebi slao poštu koju primam od drugih.
I onda kada sa leve strane kliknem na taj neki mejl koji ima moje ime (tj. ime mog mail accounta u Outlooku) npr. "Petar Petrović" na desnoj strani mi se pojavi sadržaj mejla i naravno prava adresa sa koje mi je taj neki mejl poslat npr [email protected] a ispod sam tekst mejla.
E sad šta je to moglo biti promenjeno na mom Outlooku pa da se to tako dešava - da umesto u listi mejlova vidim:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
.
.
.
ja od juče vidim:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

i tek kada kliknem na neki mejl mogu da vidim zapravo od koga je došao ???
Hvala unapred.
(Ako temi nije mesto u ovom forumu molim premestite)
[ 3okc @ 22.12.2011. 13:27 ] @
Na dobrom si mestu nego si veoma konfuzan. Uvek je dobro pročitati svoj post makar jednom pre nego što ga postaviš.

Šta znači "kliknuti na mejl"? to može biti svašta.. Sem toga, ako nam postaviš sliku poštedećeš i sebe i nas odgonetanja. Svi podaci koji nisu za javnost lako se maskiraju u PAINT-u.

Citat:
torb-d-man: Naime od pre dan dva svi mejlovi koje dobijem i vidim ih u inboxu imaju naslov moje ime kao da sam sam sebi slao poštu koju primam od drugih.


Kada kažeš "imaju naslov tvoje ime" misliš li na polje Subject:, polje To: ili, kada je već "kao da si sam sebi slao" to ipak polje From:??

Pomoglo bi i da napišeš koliko iskustva imaš sa Outlookom i o kojoj se tačno verziji radi.
Ima li još neko, osim tebe, pristup tvom mejlu/Outlooku?