[ tricko_resio_problem @ 24.02.2004. 02:24 ] @
Da li duh moze sam izaci iz carobne lampice ili je prethodno treba protrljati???

[Ovu poruku je menjao tricko_resio_problem dana 01.03.2004. u 04:43 GMT]
[ Crazy_Kure @ 24.02.2004. 03:34 ] @
Ako sam te lepo razumeo ti hoces da zadrzis trenutni OS i da instaliras win xp. Za to ne trebas da "kloniras" prethodni vec da pokrenes instalaciju novog, ali ne iz windowsa vec sa boot up diska. U biosu podesi da se win pokrece sa cd roma i u cd rom ubaci butabilan win xp. A partition magic 8.0 ima neku opciju za dva os-a gde te racunar pri startu pita koji os zelis da pokrenes. A bolje bi ti bilo da drugi os instaliras na drugu particiju.
[ Simke @ 24.02.2004. 05:10 ] @
Moze da pokrene instalaciju i iz windowsa, onda samo lepo izabere opciju clean install, a ne upgrade. Pogledaj stare teme, puno puta je objasnjavano kako se ovo radi.
[ tricko_resio_problem @ 29.02.2004. 18:45 ] @
treba zadrzati dva sistema na jednoj particiji: jedan win98 a jedan winXP a da oba funkcionisu... fazon je u tome sto win98 nece da se "digne". pitanje je kako ga naterati da radi?

[Ovu poruku je menjao tricko_resio_problem dana 01.03.2004. u 04:46 GMT]
[ pctel @ 29.02.2004. 19:05 ] @
Dva sistema na jednoj particiji su teoretski moguca, ali prakticno neupotrebljiva, u svakom slucaju kloniranje kakvo si opisao ne dolazi u obzir.
[ McKracken @ 29.02.2004. 19:12 ] @
Citat:
tricko_resio_problem:
nemate pojma sta sam pitao pa nemojte davati ovako glupe odgovore. treba zadrzati dva sistema na jednoj particiji: jedan win98 a jedan winXP a da oba funkcionisu... fazon je u tome sto win98 nece da se "digne". pitanje je kako ga naterati da radi?


A jel treba da citamo misli i trazimo pametne odgovore? To sto ti hoces moze da se uradi, ali ces neki detaljniji odgovor dobiti kad naucis da budes kulturan ...