[ Vlada A @ 21.01.2012. 22:34 ] @
Uradio sam neka 3 dizajna i ne znam za koji da se odlucim da stavim kao glavni. Molim Vas pogledajte i posaljite feedback ili mozda svoje resenje kako bi mogao da izgleda dizajn...

1. www.pluspon.com/plusponnovi.html
2. mob.pluspon.com
3. test.pluspon.com


Sta Vi mislite?

[Ovu poruku je menjao Vlada A dana 21.01.2012. u 23:46 GMT+1]
[ plus_minus @ 21.01.2012. 22:45 ] @
Ovaj prvi.
Sasvim pristojno. Ne treba ti nikakav feedback.

Druga dva zaboravi.
[ pajaja @ 22.01.2012. 03:13 ] @
Pozdrav,
Kao sto je plus_minus rekao ovaj prvi (iako je neverovatno da je isti covek dizajnirao sva tri). Treci moze da bude ok uz neke izmene mada verovatno nece biti privlacan tolikom broju posetilaca kao prvi. Drugi je katastrofa.
U svakom slucaju za prvi:
- input field ne izgleda kao input field vec kao button. Izgleda fensi ali nije intuitivno.
- klik bilo gde na strani poziva neki http get zahtev ka clickheat-u koji nije asinhron. Niko ne zeli da ceka 200ms da bi mogao da kuca tekst, selektuje nesto ili slicno. Sve zamerke ostale mozes da zanemaris ako se ne slazes sa njima ali veruj mi da je ovo nedopustivo.
- uz onoliko modifikovan input field ne mozes da imas onako obican button
- izbor jezika u topbar-u nije vertikalno centriran ili je sam topbar previsok.
- mesas stilove (favicon, logo, druge ikonice). Izaberi jedan ostalo nacrtaj da bude u tom stilu.
- pri dizajniranju definisi u dokumentu boje koje koristis kao swatches i koristi njih, nemoj odokativno da stavljas. Ako pogledas nijanse crvene i zute koje se pojavljuju na strani videces da nisu svuda iste.

Nadam se da sam pomogao, srecno.
[ Vlada A @ 22.01.2012. 19:45 ] @
Naravno da si pomogao... Hvala puno!

Sajt nije optimizovan za mozzilu a u chromu nije obican button!

Ti si pricao za 3. dizajn jel tako ???
[ pajaja @ 22.01.2012. 20:05 ] @
Jesam, moja greska, komentari su za treci.