[ tassotti @ 24.01.2012. 23:15 ] @
Koji medija plejer preporucujete za rad sa crt televizorom. Ono sto sam ja video kao najzanimljivije je :

APACER AL670 - za oko 8500 dinara i Asus O!Play Wireless Media Player HDP-R3 - za oko 9200

Ova dva su dobra jer koliko vidim podrzavaju strimovanje iz mreze apacer uz dodatni stik a asus ga ima ugradjenog. Kakve su vase preporuke i kako vam se cine ova dva modela. Sta je bolje od ova dva. Sta je najbolje za ovu cenu, eventualno ako nesto ima dosta bolje za malo veci kes, odnosno neki best buy u ovom trenutku ? Pozdrav
[ tassotti @ 25.01.2012. 19:56 ] @
Zar niko ? Vidim sada i Samtec MPD-306HD za slicnu cenu i deluje zanimljiv.....
[ symbian_6p @ 25.01.2012. 21:13 ] @
ja bi hteo da ti predlozim nesto drugo...od skoro se i na nasem trzistu pojavio uredjaj koji se zove Android Tv Box....ima vise varijacija,naziva..ali u principu svi rade isto....licno imam od juna prosle god jedan...zove se Android Tv FV-1 Froyo 2.2...
em dobije Media player...em dobijes Tablet na Tv-u,koji je prilagodjen LCD Tv-u...:).....brdo aplikacija sa Marketa...Surf..youtube...msn..skype(neki modeli podrzavaju i Cam)ma mnogo toga.....+ usb opciaj za hard diskove...memoriska kartica...Lan..wifi....internet streaming..podrska za usb misha i tastaturu,sto i preporucujem,zbog jednostavnijeg upravljanja uredjajem......ja jos uvek otkrivam nove programe..ubacujem,brisem..i sve radi kao prvi dan.....
evo par slikica....dve su sa mog Tv..ostale su skrinshotovi.....jer bistrije izgledaju,nego slika sa mog mobilnog....
ima nekoliko mesta gde ima da se kupe,ali ne smem da reklamiram...i da napomenem..JA ne prodajem ovo....






[ tassotti @ 25.01.2012. 21:32 ] @
Heh, i ovako se ne odvajam od hd2 jos da ga gledam na tv-u :) Salim se(mada je to istina), extra izgleda ! Samo mi reci da li ovo moze da se zakaci na crt tv, posto tu najvise klincu pustam crtane. Kada budem uzimao lcd definitivno cu uzimati neki sa ugradjenim plejerom. Naravno reci mi koliko si platio ovo cudo i obavezno mi baci na pp gde si pazario. Mada sam na ovim sajtovima sa oglasima video neki Android TV - Geniatech ATV300 izgleda slicno kao tvoj ali nesto nevidim da moze na crt ? I reci mi jel ima ugrajden wifi modul ili si ga zakacio na ruter, posto bi bilo dobro da preko wifi pristupim hardu sa desktopa ? pozdrav
[ symbian_6p @ 25.01.2012. 21:43 ] @
ja sam moj platio u junu 2011god 130 dolara......
ovaj moj model nema opciju za obican tv,samo hdmi....ima i lan..i wifi....mozes na slici mojoj i da vidis,da je aktiviran na wifi...ima i bluetooth...
ali ovaj...Android TV - Geniatech ATV1000....ima i za obican tv....
javi se na mail...
[email protected]