[ steva92bgd @ 29.01.2012. 15:10 ] @
Ljudi pomazite ako Boga znate ...
Ukratko da naglasim da stvarno nisam neki znalac specijalan o kompovima, al se trudim da nekako na najlaksi nacin provalim kako da skinem ban sa foruma na kom su me banovali zato sto se adminu moze( jbg ) , i ako sam duze od samog njega na tom forumu al sta cu...

-Citao sam o ovome cokies al ne znam kako da ga obrisem, i bojim se da caprkam sam nesto, da neobrisem nesto sto netreba i da mi nestanu slike sa kompa...

-Pokusao sam i da promenim ip adresu al nece, opet bude ista...

-Sad ja ne znam sta i kako su me banovali, al jednostavno cim udjem na stranicu foruma(cak se nisam ni ulogovao) odma zna da sam banovan, kako to ne znam! :S

Ljudi pomazite, ne znam vise sta da radim i gde da citam... inace imam vindovs 7
[ steva92bgd @ 29.01.2012. 16:40 ] @
Ispravka ljudi, malo sam mrdno citanjem po forumu al idalje mi nisu jasne neke stvari...

Skinudo sam proxy switcher, i prikljucio sam se na neki ip iz nemacke...malo sporije mi otvara i odem opet na forum i odma detektuje da sam taj i taj i idalje mi stoji ona poruka da sam banovan iako se nisam ulogovo...

cito sam za te kolacice koje oni sa foruma salju...e sad nemogu da provalim kako da pobrisem ta cuda...skino sam neki programcic delete cookies al ne znam sta snjim da radim, nigde mi nista nepise...:S

daj pomagajte ljudi ko se razume u ovo cudo...