[ igormil @ 04.02.2012. 21:40 ] @
Desilo mi se par puta prilikom skeniranja sa Malwarebyte-om da sa uklonjenim malverom ili nekim virusom ukloni se i neki koristan fajl koji je deo samog sistema.
Da li može neko da mi objasni o čemu se zapravo radi i gde treba obratiti pažnju prilikom skeniranja?
IGOR
[ Dashkes @ 04.02.2012. 23:39 ] @
Dobar dan Igore. :)
Zašto mislite da su to neophodne datoteke sistema? U svakom slučaju možete uvek vratiti datoteke na mesto iz karantina.
[ igormil @ 05.02.2012. 19:52 ] @
Zato što nisam mogao da otvorim ni C ni D particiju posle skeniranja.
Interesuje me da li mogu unapred da znam šta smem da brišem a šta ne?
[ valjan @ 06.02.2012. 10:39 ] @
Koja je verzija MBAM u pitanju? Neke starije su umele da se "zabune", ali je to vrlo brzo popravljeno. Na koji način C i D particije nisu mogle biti otvorene? Iz Windows Explorera ili na neki drugi način?
[ igormil @ 06.02.2012. 21:55 ] @
Kada uđemo u My computer pa u c i d particiju.ALi kad uđemo u c ili d ne otvara se uobičajeno particija,nego dobijamo spisak programa za otvaranje:word,excel,daemon tools,vlc,itd.
[ Dashkes @ 07.02.2012. 08:22 ] @
Citat:
igormil: Kada uđemo u My computer pa u c i d particiju.ALi kad uđemo u c ili d ne otvara se uobičajeno particija,nego dobijamo spisak programa za otvaranje:word,excel,daemon tools,vlc,itd.

To je posledica virusa. Pokrenite ovaj program i problem će biti rešen. MBAM nije kriv. ;)
[ igormil @ 10.02.2012. 12:20 ] @
Hvala .

POZDRAV.