[ superstar035 @ 05.02.2012. 16:19 ] @
Pozdrav, uzeo sam od kumceta PSP PSP 3006, firmware 6.60...ima li downgrade za njega? Igrice koje je imao u sebi sluajno su obrisane i sada bih da mu crkacujem, ali na netu nisam nasao nista konkretno za ovaj primerak... Hvala unapred!
[ bizzy86 @ 14.06.2012. 00:24 ] @
Nema potrebe da se downgradeuje firmware. Svi modeli PSP su hakovani na poslednjem firmveru 6.60 samo sto u tvom slucaju (i mom) hack nije permanentan nego je privremen i svaki put kaa se isprazni baterija mora da se startuje fajl ponovo. Jednostavno je, bekapi igre se stavljaju u folder ISO na root-u kartice i on sam stavi sortkate igara u meni. Poseti http://wololo.net/installing-pro-cfw-on-a-psp-3000-psp-brite/ pa ako ne uspes kontaktiraj me na pp :)
[ XeloX @ 14.06.2012. 17:34 ] @
Citat:
bizzy86: samo sto u tvom slucaju (i mom) hack nije permanentan nego je privremen i svaki put kaa se isprazni baterija mora da se startuje fajl ponovo.

Ko ti rekao da ne može da se instalira, Permanent-na modifika. Za modele matične ploče 9g, treba da se vrati firmware 6.20 (4g, zahvaljujuci Dave)
Inače za modifikaciju sve vrste modela konzole, ne za PSP VITA, dovoljno je skinuti zadnji CFW PRO-C ubaciti dva foldera u root memorijske kartice (PSP/GAME/) PROUPDATE i FastRecovery i pokrenuti instalaciju programa PROUPDATE, modifikacija je time završena.