[ nidza_nis @ 09.02.2012. 14:26 ] @
Međusobni razgovori za 0 din/min. sa osobom po Vašem izboru

Povežite se još čvršće sa Vama posebno dragom osobom i poklonite joj novi postpaid broj koji će sa Vašim postojećim ili novim postpaid brojem činiti samo Vaš Duo paket. Osim popusta od 10% na obe pretplate, tokom cele ugovorne obaveze moći ćete da razgovarate međusobno za 0 dinara po minutu, uz uspostavu veze u iznosu od samo 1 dinar, a sve to bez trošenja saobraćaja uključenog u pretplatu.

Ako želite, možete uz jedan ili oba postpaid broja izabrati i telefon iz bogate mt:s ponude i tako dodatno obradovati sebe i svoju voljenu osobu.
Ova promotivna postpaid ponuda važi uz Mix, Mix Net, Bel, Hello, Bel SMS, mybel, mt:s kontakt tarifne profile.

Promocija traje do 29. februara, a ugovor se zaključuje na 12 ili 24 meseca.
* Telekom Srbija zadržava pravo promene uslova ove promocije.
[ owim @ 11.02.2012. 00:46 ] @
Citat:
nidza_nis: a sve to bez trošenja saobraćaja uključenog u pretplatu.

Ovo je velika MTS novost, kako niko nije primetio? To do sada nije bilo moguće.

Čak i paket Moj Klub (postpejd) koji omogućava pozivanje čak 5 brojeva beplatno -- to omogućava tek kada se potroše svi minuti iz paketa. Isto je i kod paketa Prva Droid, gde je besplatno zvanje drugih Prva Droid korisnika tek nakon utrošenih minuta. Za obe ove tarife to ne piše ama baš nigde na MTS sajtu i korisnik se s namerom dovodi u zabludu (nema čak ni "sitnih slova").

Utoliko pre, ovo je velika promena!
[ brankos @ 11.02.2012. 01:15 ] @
Eee, gde smo mi od jevrope...

Jesi siguran za prvu droid da ne idu minuti u mreži paralelno? Umalo da je uzmem zbog onog telefona, jedini kome se ekran skroluje pomeranjem palca preko ...džojstik-a, nervira me kod touch screen-a skrolovanje palcem preko celog ekrana - kao kad perem prozor , a ne videh tu opciju ni na jednom drugom andriodu.
[ calexx @ 11.02.2012. 01:37 ] @
Ako misliš na U8500, to skrolovanje je malo nezgrapno jer skače sa ikone na ikonu i onda menja ekran. Ima bolja varijanta, bar na Zvezda modelu, polja levo i desno u prvom redu pa to menja ekran. Na starom U8110 se radi mehaničkim ... džojstikom, klik levo/desno menja ekran. A HTC to radi baš kako bi trebalo, lagano prevlačenje prsta preko njega lagano šeta ekran.
[ owim @ 11.02.2012. 02:56 ] @
Citat:
Jesi siguran za prvu droid da ne idu minuti u mreži paralelno?

Naravno da sam siguran, kad sam plasirao pogresnu info?
[ brankos @ 12.02.2012. 02:00 ] @
Nikad ti nisi plasirao pogresnu informaciju, nego su operateri stvarno bezobrazni. Ne mogu da verujem u toliku podlost da paket prodaju zbog besplatnog pricanja sa sagovornicima istog, a na kvarnjaka te razgovore tarifiraju kao i sve ostale, a bez da to naglase.
[ owim @ 12.02.2012. 13:39 ] @
Citat:
Ne mogu da verujem u toliku podlost da paket prodaju zbog besplatnog pricanja sa sagovornicima istog, a na kvarnjaka te razgovore tarifiraju kao i sve ostale, a bez da to naglase.

Na žalost, u ovo što sam napisao sam sasvim siguran. U postpejdu se minuti u MTS iz tarifnog dodatka, najdržeg broja, kao i bonus minuti troše tek kada se istroše svi minuti iz paketa. Kod Mojeg tima i Prve Droid je posebno podlo jer to baš nigde ne piše na sajtu, a reklamira se kao udarna prednost! Npr, kod Telenora nije tako.
[ trader6 @ 12.02.2012. 17:26 ] @
zato je za dodatke najbolji profil Helo, mala pretplata i trosi se na sekundu!
[ zzviktor @ 12.02.2012. 17:32 ] @
Da samo sto su malo mali broj minuta dali u odnosu na konkurenciju!
[ owim @ 13.02.2012. 20:50 ] @
Citat:
zzviktor: Da samo sto su malo mali broj minuta dali u odnosu na konkurenciju!

Hello paket ne uključuje nikakav saobraćaj (ne "mali broj minuta").

http://www.mts.telekom.rs/index.php/hello.html
[ Dexic @ 13.02.2012. 21:23 ] @
Citat:
[MTS]
Uspostava veze sa F&F brojevima se naplaćuje 2 dinara, dok se za ostale pozive naplaćuje 4 dinara i to nakon što potrošite minute uključene u pretplatu.

Meni ovo dovoljno jasno zvuci da se prvo trose minuti iz pretplate pa tek onda besplatno F&F brojevi.
Da nije tako, neko bi se zalio zasto im se naplacuje F&F uspostava veze dok jos imaju minute ukljucene u pretplatu, ili bi trazio da se tek na kraju napravi presek pa se prvo iskoriste minuti iz pretplate, pokrije sve F&F sto moze pa onda racuna dalje, itd.


Mada je za duuuuge razgovore najbolji Moj Klub prepaid. 2-3 din. uspostava, i pricanje skroz besplatno koliko god dugo traje.
[ owim @ 13.02.2012. 21:45 ] @
Citat:
Dexic: Meni ovo dovoljno jasno zvuci da se prvo trose minuti iz pretplate pa tek onda besplatno F&F brojevi.

Ako je to "dovoljno" jasno za nešto što je "zovite 5 brojeva sasvim besplatno" -- onda sam Papa Benedikt.
[ zzviktor @ 13.02.2012. 23:05 ] @
Mislio sam na mali broj minuta koji ukljucuju tarifni dodaci!
[ freeworld @ 14.02.2012. 01:30 ] @
Tih 5 brojeva za moj klub mozes da menjas,a ovde si vezan za taj broj najmanje godinu dana.
[ owim @ 14.02.2012. 05:00 ] @
Citat:
zzviktor: Mislio sam na mali broj minuta koji ukljucuju tarifni dodaci!

Misliš što se mesečno može aktivirati najviše 120min u MTS mreži kao tarifni dodatak?
Citat:
freeworld: Tih 5 brojeva za moj klub mozes da menjas,a ovde si vezan za taj broj najmanje godinu dana.

Govoriš o pripejd ili postpejd Mom klubu? U pripejd Mom klubu su 3 F&F broja, a u postpejd varijatni je 5 F&F brojeva. U obe varijante F&F brojevi mogu da se menjaju za po 100din. Ne razumem šta si hteo da kažeš. Gde si vezan za broj godinu dana?
[ Dexic @ 14.02.2012. 05:50 ] @
U Duo paketu.
[ freeworld @ 14.02.2012. 11:50 ] @
Pa u duo paketu si vezan,to mogu da uzmu ozenjeni(a zaljubljeni),ovi sto su u vezi,njima je rizicno. ,jer ne mogu da menjaju broj.
[ owim @ 14.02.2012. 13:38 ] @
Citat:
freeworld: ne mogu da menjaju broj.

Da, tačno je da ne mogu da menjaju broj sa kojim su potpisali da će imati "Duo" na 12 ili 24 meseca, ali ne to znači da moraju da ga zovu .
[ zzviktor @ 14.02.2012. 14:31 ] @
Da ovime bas sam mislio na to sto se moze aktivirati samo 120 min mesecno!

Kod telenora moze 1000 min, a kod vipa se za 460 moze dobiti 1120 min u
mrezi.

MTS treba mmalo da osvezi svoje tarifne dodatke za post paid.
[ freeworld @ 14.02.2012. 15:03 ] @
Kontrola troskova
[ Dexic @ 14.02.2012. 16:28 ] @
VIP i Telenor imaju po 1000 minuta u mrezi, preko minuta u svim mrezam. Mislim da trenutno i nema opcija da se ne dobiju ti minuti :D
MTS nema ni nacin da se tako nesto dobije bez debelog placanja :)
[ zzviktor @ 14.02.2012. 17:32 ] @
Kod VIpa je razlilka sto su minuti po minutu, sto znaci 1120 poziva, dok kod
Telenora su oni po sekundi sto znaci 1000 minuta.

Kod Oba operatera je cena slicna, sto znaci da se za 467 din 177osnovne +290
predplate za tarifni dodatak dodaj minute moze dobiti kod Telenora 1000
minuta u mrezi. Kod vipa se za 490 moze dobiti 1120 poziva ka vip mrezi.


Kod Mts ostaje mogucnost kontrole troskova gde se dobija za 500 din
mogucnost da uz ugovornu obavezu bude i 250 din predplate
500 din kredita ka svim mrezama +500 din ka mts mrezi
Uz dodatak koji kosta 99 din se dobija prvi minut od 5.4 din ka mts i ostali
minuti od 0.50 din ka mts.
[ freeworld @ 14.02.2012. 22:37 ] @
Kako to da se dodatnih 1000 minuta u telenoru obracunava po sekundama?
[ Slobodan Milivojevic @ 14.02.2012. 22:50 ] @
tarifni paket start ima obracun u sekundama - samim tim uz dodatak od 1000 minuta ka Telenoru imas obracun u sekundama.
[ freeworld @ 14.02.2012. 23:10 ] @
Pa dobro,samo uz tarifni paket start,ja bi uz neki koji ima minute ika svim mrezama.
[ zzviktor @ 14.02.2012. 23:58 ] @
Ne isplati se posto sve jedno se trose minuti ka Telenoru kada se potrose ka
svim mrezama, sto je lose, ali je tako! Free 1000 minuta ka mrezi daje u
manjim paketima samoVIP mobile! I oni se trose tek kada se potrose minuti iz
paketa.

U koliko zelis da mnogo pricas na svim mrezama a da relativno malo to
platis, vuci 2,3 telefona ili kupi jedan tel sa dve sim kartice!
[ freeworld @ 15.02.2012. 00:05 ] @
Citat:
zzviktor:

U koliko zelis da mnogo pricas na svim mrezama a da relativno malo to
platis, vuci 2,3 telefona ili kupi jedan tel sa dve sim kartice!

^
To je neminovno.
Sto se tice telenora ja mislim da jos vazi da se uz bilo koji paket (pa i najmanji)dobije besplatno u mrezi do kraja godine(tj. 1000 minuta.Dok ovo vazi telenor ispada bolji od vipa zbog veceg broja korisnika.
[ zzviktor @ 15.02.2012. 00:21 ] @
Samo uz kupljen Telefon mozes dobiti besplatne minute u mrezi, ova promocija
ne vazi za sve!
[ Dexic @ 15.02.2012. 07:05 ] @
Ma cutite tu, kod MTS-a sta god kupio bez KT nema jeftinih razgovora u mrezi ;) Kod druga dva barem ima ta opcija ;)
[ zzviktor @ 15.02.2012. 09:58 ] @
Da se razumemo jednu stvar, MTS ima veliki broj korisnika koji ne koriste
telefon u privatne vec u poslovne svrhe! U koliko im mts nebi omogucio
nesmetano koriscenje servisa i usluga imao bi veliki problem. Takodje tu su
i korisnici koji svoje kartice koriste za fiskalne kase! Sto veci bronj
korisnika vece opterecenje, te manja mogucnost da se da vise besplatnih
minuta u mrezi!
[ ekof9 @ 15.02.2012. 15:00 ] @
Da, ali da bi zadrzali veliki broj korisnika moraju stalno da nude pogodnosti.
Vec je generalni Telenora izjavio da imaju blizu 40% ucesca. Na ciji racun? Vipov nije sigurno. A do pre 2-3 god mts je imao 2/3.
Btw, i drugi operateri imaju poslovne korisnike.