[ ZanLepen @ 10.02.2012. 10:22 ] @
Davnih godina zakupim jedan lep domen .com, tj. bio je neke strane firme, pa ja uradio BO i postao moj. Lep domen i asocira za Srbiju. Krenuli sa sajtom ali ga malo batalili zbog obaveza. Naravno ja ga uredno obnovim svake godine, jer je lep. U međuvremenu neka provladina agencija kupi isti ali .RS. I verujući da ima posla sa čobanima budalama kontaktira nas pre par dana počne da tupi da su oni neki brend itd...traže nam domen i nude 200 e da plate. Mi tražimo 300E. Neće da čuju. Onda im lepo odgovorim da možemo da se nađemo na tih 300 e i da svaka nova pretnja zavisno od težine diže cenu domenu 100 do 200e. To mu dođe kao kazna na glupost ili porez na glupost.

Sada i ne želim da ga prodam! Natavićemo razvoj, a mafija neka crkne! Komunizam je bolest! A ako me prijave Dačiću držaću se herojski na policiji!
[ ZanLepen @ 11.02.2012. 08:41 ] @
Pomenuti domen prodat sinoć za 300 e članu foruma i mom kolegi u radu na internetu. Realno to mu jeste prosečna vrednost, sem za ove koji imaju .rs i prete.
[ Lavlja_Jazbina @ 11.02.2012. 08:44 ] @
Gori si od nikolica.Prva zedj i ti daj vode.A bas sam hteo da napravimo licitaciju,a ti..
E ju na ci no.
[ ZanLepen @ 11.02.2012. 08:48 ] @
Pa prodao sam jer je čovek sa mnom u poslu 4 godine, i realno razmišlja i hoće pošteno da plati. A kada nekog znaš dugo i znaš da je pošten to se drugačije gleda nego na nekog koji zakida i preti praznom puškom!

P.S. Ima još takvih domena kod mene:)