[ Rivaldo1 @ 10.02.2012. 15:26 ] @
Pokusao sam danas da otvorim foldere i nisam mogao (flesku sam prethodnog dana ponio do kopirnice da se nesto iskopira i tamo je sve radilo ok).

Sada mi ispod svakog foldera pise shortcut i putanja kada stanem misem na folder je C:/windows/system32

Da li neko zna sta moze biti problem i mogu li ovo nekako rijesiti?
[ Rivaldo1 @ 10.02.2012. 16:00 ] @
Rijesen problem, promijenio putanju u Target polju na E:\ime foldera i folderi sada rade. Da li mozda neko zna zasto je doslo do takve greske? (da je u target vodilo prema cmd i system32 aplikaciji)
[ mulaz @ 10.02.2012. 16:01 ] @
Pokupio si virus u kopirnici. Probaj sa nekim antivirusom.
[ Rivaldo1 @ 10.02.2012. 16:11 ] @
Citat:
Pokupio si virus u kopirnici. Probaj sa nekim antivirusom.


Kada sam prvi put stavio flesku u PC uvjek pokrenem kaspersky da je skenira i prijavilo je da je pronasao 1 virus i da ga je izbrisao. Ali eto rijesih pristup do foldera sa promjenom putanje u target.

Nazalost svakavkih kopirnica ima - koje ne drze antivirusne programe.
[ calexx @ 10.02.2012. 17:49 ] @
Šta, postoje i kopirnice sa antivirus programom?? Bio sam siguran da ne postoje a i njima to nije pametno jer onda možda polovinu poslova ne bi mogli da odrade. ;)
To što si promenio putanju je 100% znak da je virus jer folderi nisu šortkatovi i nemaju target putanje. Ajde čisto da vidimo, izlistaj sadržaj fleške ali obavezno uključi prikaz skrivenih i sistemskih fajlova. Najbolje da to uradiš u Total Commanderu ali neće da smeta i neki drugi način.
[ cRxHonda @ 06.04.2012. 18:55 ] @
Imam takodje problem sa usb uredjajem pa ne znam da li je pametno da otvaram novu temu pa sam se nadovezao na ovu. Novi sam, pa nemojte zamjeriti... Imam usb (ne znam koja marka, nasao u parku, na njemu pise a+e networks) od 16 gb. Radije je nesto vise od mjesec dana normalno a onda je najednom izgubio memoriju. Kada ga ubacim racunar ga normalno prepozna, kada treba pristupiti trazi formatiranje koje nije moguce. U tom prozoru, kapacitet memorije sada pise da je samo 8 MB... Ne znam ciniti, kanta ili...?
[ valerijan @ 06.04.2012. 19:03 ] @
Zdravo,

za početak pročitaj ES temu Popravka USB štek memorije (flash memory).